Arvato Supply Chain Solutions w Polsce

Usługi logistyczne
LOGOTYP - Arvato - prezentacja firmy

Informacje o firmie

Arvato Supply Chain Solutions to jeden z wiodących usługodawców fulfillment dla e-commerce, retail oraz dla branży healthcare, który odpowiada za obsługę złożonych procesów realizowanych dla renomowanych marek. Procesy te obejmują pełne wsparcie w zakresie zaawansowanych rozwiązań IT, obsługi klientów, zarządzania logistyką typu business-to-business (B2B) i business-to-consumer (B2C) oraz wysyłki, zarządzania zwrotami, a także doradztwa e-commerce.

Arvato Supply Chain Solutions w Polsce to zespół zaufanych doradców, który od 28 lat wspiera klientów w realizacji ich celów na kilku poziomach: po pierwsze dostarcza im kompleksowe usługi wysokiej jakości, po drugie – oferuje zintegrowane i zaawansowane rozwiązania IT bazujące na najnowszych technologiach, a po trzecie – jako strategiczny partner – pomaga optymalizować kluczowe procesy, zwiększając tym samym poziom satysfakcji ich klientów oraz ich przewagę konkurencyjną na rynku.

Arvato Supply Chain Solutions realizuje usługi w 16 centrach dystrybucyjnych w Polsce, w których zatrudnia ponad 2500 współpracowników. Firma współpracuje zarówno z polskimi, jak i światowymi brandami.

Arvato jest oddziałem firmy Bertelsmann. W ramach obsługi, Arvato Supply Chain Solutions świadczy usługi logistyczne dla e-commerce, retail, omnichannel oraz branży healthcare.

Zakres oferty obejmuje:

  • Przyjęcie towaru
  • Magazynowanie
  • Pick & Pack
  • Zwroty
  • Usługi VAS (value added services)
  • Zarządzanie transportem
  • Dodatkowo zapewniamy wsparcie w zakresie zaawansowanych rozwiązań IT, a także doradztwo e-commerce.

Dane adresowe i kontakt:

NazwaArvato Supply Chain Solutions w Polsce
Adres (ulica)ul. Kolejowa 150
Adres (kod i miasto)62-052 Plewiska k. Poznania
Zapytania o ofertę na usługi logistycznezapytania@arvato-scs.com
Współpraca marketingowamarketing-pl@arvato-scs.com