Buena Vista Media Group

Agencja Public Relations
LOGOTYP - Buena Vista - prezentacja firmy

Informacje o firmie

Buena Vista Media Group to zaangażowany zespół z kilkunastoletnim doświadczeniem. Wywodzimy się z Wrocławia, ale pracujemy przy projektach na terenie całej Polski, a nawet poza jej granicami. Wierzymy w potęgę relacji i wzajemnego zaufania, dlatego tym chętniej chwalimy się, że portfel naszych klientów składa się przede wszystkim z partnerów, z którymi łączą nas wieloletnie działania.

Ofertę działań zawsze przygotowujemy indywidualnie, na miarę potrzeb danego klienta. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, ale nie zamykamy się też na nowe wyzwania, poszerzając przy tym swoje kompetencje.

Poniższe zdjęcia pochodzą z gali finałowej akcji Kobieta Roku KiK. BVMG wspierała sieć sklepów KiK w całym projekcie, koordynując przebieg dziewięciomiesięcznego konkursu, a także organizując event – uroczysty finał akcji. W naszych rękach było opracowanie, zorganizowanie i koordynowanie wydarzenia oraz konferencji prasowej.

Jesteśm pasjonatami szeroko rozumianej komunikacji. Co to oznacza w praktyce? To, że na co dzień wspieramy naszych Klientów w aktywnościach z zakresu:

  • Relacji z mediami.
  • Prowadzenia kanałów social media (przede wszystkim Facebook, Instagram i LinkedIn).
  • Koordynowania działań z influencerami.
  • Organizowania eventów.
  • Tworzenia materiałów DTP.
  • Employer brandingu.

We wszystkich naszych relacjach dążymy do tego, by zostać partnerem, na którego zawsze można liczyć, dlatego wśród naszych kompetencji znajdują się także działania z obszaru komunikacji kryzysowej, tworzenia stron www, wsparcia logistycznego czy realizowania produkcji foto&wideo.

Jeśli potrzebujesz partnera w działaniach komunikacyjnych różnego typu, który pomoże zadbać o to, jak postrzegana jest Twoja firma, Twój Zespół, Twoje produkty czy usługi chętnie przygotujemy dla Ciebie propozycję działań!

Jeśli na razie nie potrzebujesz kompleksowego wsparcia, ale szukasz agencji, która wesprze Cię w realizacji konkretnego projektu, również zapraszamy do kontaktu – sprawdzimy, jak możemy Ci pomóc!

Dane adresowe i kontakt:

NazwaBuena Vista Media Group Sp. z o.o. Sp. k.
Adres ul. Podwale 62a, 50-010 Wrocław
Osoba do kontaktuRafał Wójcicki
Telefon667-740-910
E-mailr.wojcicki@bvmg.pl