Informacje o firmie:

Powstały w 2011 roku kolektyw składa się z 5 zespołów z wieloletnim doświadczeniem, reprezentujących 5 obszarów niezbędnych w kompleksowej obsłudze inwestycji :

Specjalizujemy się w każdym z wymienionych obszarów, aby Inwestor finalnie otrzymał jeden „produkt”, czyli w pełni urządzony, wyposażony i działający poprawnie lokal, oddany do użytkowania ze wszystkimi administracyjnymi pozwoleniami. Ideą Collective78 jest, aby przeprowadzić Klienta przez cały proces inwestycyjny bez zbędnego zaangażowania z jego strony.

To właśnie dzięki ścisłej współpracy w 5 obszarach procesu inwestycyjnego gwarantujemy Wam:

  • kompleksową usługę w formule: projekt + realizacja
  • zwiększoną dynamikę działań i natychmiastową reakcję na ewentualne zmiany
  • pełną odpowiedzialność w zakresie uzgodnień, pozwoleń i odbiorów realizowanych inwestycji
  • gwarancję obejmującą kompleksowy zakres prac

Nasz model zakłada, że niczego nie zlecamy na zewnątrz a dzięki temu jesteśmy konkurencyjni, zarówno jeśli chodzi o koszty, jak i termin realizacji. To właśnie większa dynamika pracy i większy zakres zintegrowanych prac odróżnia nas od konkurencyjnych firm.

Na swoim koncie mamy przeszło 400 realizacji w przestrzeni publicznej i prywatnej, m.in. butiki i showroomy (La Mallorquina, Wittchen, L’occitane, Aston Martin, Huawei), salony fryzjerskie (Jean Louis David, K&L, Franck Provost), kliniki stomatologiczne (Denta Care, Denta Look, Medicover), salony optyczne (Perfect Vision, Family Optic, Katalina optyk), koncepty gastronomiczne (Luca, Vincent, Patathai, Spot, Swiss Coffe, Panozzo), księgarnie/galerie sztuki (MiTo art.café.books), obiekty szkoleniowe (Academia kulinarna Whirlpool, akademia fryzjerska Jean Louis David) jak również szpitale (św. Rodziny i Anny Mazowieckiej na Karowej) oraz domy i apartamenty.

Koncepty realizujemy z powodzeniem praktycznie we wszystkich Centrach Handlowych w Polsce.

Obecnie realizujemy również inwestycje poza granicami kraju.

Pobierz oferty w formacie PDF:

Dane kontaktowe:

Nazwacollective78 Sp. z o.o.
Adres biura (ulica)ul. Bukowiecka 92/333
Adres (kod i miasto)03-893 Warszawa
Telefon+48 570 502 302
E-mailbiuro@collective78.com