ERPE Robert Pieszak

Prace remontowo-budowlane

Dlaczego tu jesteś? Liczy się dla Ciebie czas i pieniądze? Dlatego chcesz z nami współpracować?

Jesteś tutaj, ponieważ szukasz odpowiedniego wykonawcy. Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów w zakresie prac remontowo-budowlanych dla galerii handlowych, hal przemysłowych, magazynów. Zależy nam na szybkim i rzetelnym wykonaniu powierzonych przez Ciebie zadań. Jasno określamy warunki i koszty. Cenimy sobie konkretny i precyzyjny kontakt z klientem. Lubimy kiedy wykonana przez nas praca zadowoli każdą stronę – naszą i Twoją. Pasujemy do siebie? Właśnie tak!

Firma ERPE to zespół składających się z mniejszych teamów specjalistów z różnych dziedzin branży remontowo-budowlanej. Dysponując własnym sprzętem i sprawdzonymi technologiami wykonujemy z powodzeniem „brudną robotę” dla inwestorów z całej Polski. Dzięki nam hale i magazyny stają się jeszcze bardziej funkcjonalne oraz w pełni bezpieczne. Wielkie powierzchnie nie są nam straszne.

Decydując się na współpracę z ERPE masz pewność, że Twoje zlecenie jest w dobrych rękach. Uważamy, że kontakt opiekun-klient jest najbardziej efektywnym i ergonomicznym sposobem współpracy biznesowej.”

Zakres naszej oferty obejmuje:

  • Remodeling powierzchni komercyjnych i galerii handlowych
  • Adaptację sklepów
  • Prace remontowe zewnętrzne
  • Prace wykończeniowe biur
  • Remonty hal przesyłowych i magazynowych
  • Rozbiórki i wyburzenia


NazwaERPE Robert Pieszak
Adres (ulica)ul. Leśnych Skrzatów 21/4
Adres (kod i miasto)60-193 Poznań
Telefon693-408-318
E-mailerpe@erpewielkopolska.pl