Informacje o firmie:

GRAFFICO od 30 lat zajmuje się brandingiem i rebrandingiem sieci handlowych. Firma dba zarówno o design, jak i największą jakość produktów. Reklamy są projektowane w taki sposób, by stanowiły spójną identyfikację wizualną marki, ale również były atrakcyjną częścią otaczającego krajobrazu i architektury. Dzięki własnym działom plastycznym i konstruktorskim oraz zaawansowanemu zapleczu produkcyjnemu, bogatemu parkowi maszyn i własnym certyfikowanym ekipom montażowym Graffico oferuje kompleksowe wsparcie od projektu plastycznego, dokumentacji technicznej, przez produkcje, aż po montaż, zapewniając usługi w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.

Zakres oferty obejmuje:

  • witacze i słupy reklamowe do 60m wysokości dla parków i galerii handlowych, centrów logistycznych, hoteli, restauracji drive thru i stacji paliw.
  • branding i rebranding stacji paliw;
  • elementy identyfikacji reklamowej i produkty okołoreklamowe wspierające sprzedaż i wizerunek firm sieciowych;
  • prototypy (rozwiązania plastyczne, technologiczne i produkcja) typu whiskomat GlassVegas, bezdotykowy czystojak.pl, obrotowy słoń, słup city light na pilota, interaktywny carport, ławangarda.pl zachwycająca formą i śpiewem ptaków, strefy instagramowe.

Dane kontaktowe:

NazwaGraffico
Adres (ulica)ul. Batorego 106
Adres (kod i miasto)87-100 Toruń
Telefon(56) 659-14-45
Witrynabiuro@graffico.pl