LOGOTYP - iPOS - prezentacja firmy

Informacje o firmie

iPOS S.A. to spółka działająca w sektorze FinTech. Firma w 2017 roku wprowadziła na rynek system oparty o pierwszy na rynku polskim kasoterminal, łączący funkcje urządzenia fiskalnego i terminala płatniczego oraz rewolucyjny system iPOS web. Autorami tego rozwiązania są trzej pasjonaci nowych technologii, od wielu lat związani z branżą fiskalną. Głównym celem całego projektu było stworzenie produktu w taki sposób, aby służył przedsiębiorcom, a nie był tylko narzędziem w rękach fiskusa. Dlatego wszystkie kasoterminale zaprojektowane przez iPOS mają wbudowaną łączność i całą wiedzą o sprzedaży dzielą się z właścicielem biznesu w czasie rzeczywistym. W systemie iPOS web, do którego przedsiębiorca loguje się z dowolnego urządzenia z internetem, jest możliwość podejrzenia każdej transakcji, paragonu czy faktury, weryfikacji braków magazynowych lub wyników poszczególnych sprzedawców. Co więcej, z poziomu iPOS web można w całkowicie zdalny sposób zmieniać w sklepie ceny, czy dodawać asortyment. Całość dostępna jest w abonamentowym modelu na wzór Netflixa, HBO Max czy Disney+, a funkcjonalność systemu można zmieniać, wybierając dostępne taryfy iPOS. W 2021 roku firma otrzymała pierwszą na rynku polskim homologację dla tzw. “Wirtualnej kasy fiskalnej”, która pozwala na całkowite wyeliminowanie sprzętowych urządzeń fiskalnych. Od września 2020 r. spółka jest częścią Grupy OEX.

iPOS to kasoterminal przyszłości w modelu abonamentowym.

Kasoterminal iPOS to urządzenie fiskalne, terminal płatniczy i system sprzedażowy w jednym. iPOS spełnia obowiązek fiskalizacji i oferuje funkcje, które pozwalają na efektywną pracę. Każdy model w ofercie iPOS posiada intuicyjny ekran dotykowy, dzięki czemu praca staje się łatwa i wygodna, jak przy użyciu smartfona. iPOS to najnowocześniejsze rozwiązanie, które jest następcą przestarzałych kas fiskalnych. Pomaga maksymalizować zyski, oszczędza czas i pieniądze firmy.

iPOS web, czyli nowoczesna platforma do zarządzania.

Platforma do zarządzania iPOS web została oparta na środowisku chmurowym, przez co stwarza możliwości ciągłego rozwoju. iPOS web służy do zarządzania asortymentem, cenami, magazynem oraz personelem. Zapewnia również cenne źródło informacji pochodzącej ze sprzedaży w postaci przekrojowych raportów, rankingów, powiadomień i wykresów. System jest zintegrowany z kasoterminalami zainstalowanym w miejscu sprzedaży i raportuje najważniejsze parametry sprzedaży w czasie rzeczywistym.

iPOS wspiera gastronomię.

Innowacyjność systemu iPOS została doceniona i wdrożona w kilku tysiącach sklepów i restauracji w całej Polsce, w tym dwudziestu trzech konceptach gastronomicznych, zlokalizowanych w warszawskiej Fabryce Norblina. Wprowadzono tu system gastronomiczny oparty o kasę wirtualną iPOS na terminal płatniczy. Takie wdrożenie wyeliminowało konieczność zakupu i korzystania z drukarki fiskalnej. Co więcej, system iPOS wspiera rozliczenia pomiędzy zarządcą Food Town a najemcami w czasie rzeczywistym, bez ryzyka opóźnień z tytułu prowizji za zobowiązania dzierżawcy.

Portfolio iPOS.

Aktualnie w portfolio dostępne są dwa urządzenia: stacjonarny iPOS smart+ oraz mobilny iPOS pocket (dedykowany dla branży HoReCa). W zależności od potrzeb, do zestawu należy dobrać jedną z czterech dostępnych taryf abonamentowych iPOS web (STANDARD, PREMIUM, PRO, MAX), które różnią się między sobą zakresem funkcjonalności. Kasoterminale można łączyć w zestawy zarządzane z jednego miejsca, co pozwala używać stacjonarnych urządzeń jako centralnego POS’a i mobilnych kasoterminali przez kelnerów, czy dostawców.

Gdzie kupić?

Rozwiązania iPOS można nabyć poprzez oficjalny sklep internetowy na www.ipos.pl , telefonicznie (kontakty poniżej) lub stacjonarnie – w punktach sprzedaży Autoryzowanych Dealerów iPOS na terenie całego kraju.

Dane adresowe

i kontakt:

NazwaiPOS S.A.
Adres (ulica)ul. Klimczaka 1
Adres (kod i miasto)02-797 Warszawa
Kontakt w sprawie ofertyiwona.sztymelska@ipos.pl
magdalena.szalach@ipos.pl
michał.orlowski@ipos.pl
Kontakt w sprawie oferty dla sieci i franczyzMaciej Hełmecki
Dyrektor ds. Kluczowych Klientów
maciej.helmecki@ipos.pl
608 291 464