LOGOTYP - Jet Line - prezentacja firmy

Informacje o firmie

W Jet Line zajmujemy się komunikacją out of home, klasycznym i cyfrowym outdoorem. Realizujemy kampanie OOH i DOOH, które przynoszą markom zysk.

Nasze nośniki są w całej Polsce, w miastach i między nimi. Jesteśmy właścicielem ogólnopolskiej sieci billboardów Motorway 12×4 m przy trasach i w miastach, samochodów reklamowych MobiJet 6×3 m, sieci MORE – 400 ekranów DOOH w 7 największych miastach w Polsce oraz platformy MyLED do zarządzania kampaniami na cyfrowych ekranach.

Pomagamy opowiadać historie marek: do odpowiednich osób, we właściwym czasie i miejscu, w dobrym otoczeniu i kontekście. Stawiamy na jakość, skuteczność i legalność nośników ponieważ zwracamy uwagę na dobrze, pod każdym względem, przedstawione historie.

Działamy od blisko 30 lat i wiemy, jaką siłę ma outdoor. Angażujemy się w projekty społeczne i kulturalne. Inicjujemy akcje, udostępniamy nośniki, służymy doświadczeniem technicznym.

Outdoor to nasza praca, żagle to nasza pasja. Od 2013 roku prowadzimy żeglarską Fundację Rejs Odkrywców, która pomaga młodym ludziom iść dobrym kursem i wspiera młodzież z trudniejszym startem w dorosłe życie.

Zakres oferty obejmuje:

  • realizacja kampanii OOH na billboardach 12×4 m (sieć Motorway)
  • realizacja kampanii DOOH na ekranach MORE i MyLED
  • realizacja kampanii OOH na billboardach 6×3 m (samochody MobiJet)
  • projektowanie grafik, konsultacje graficzne i realizacyjne
  • wsparcie strategiczne i techniczne na każdym etapie kampanii OOH i DOOH

Dane adresowe i kontakt:

NazwaJet Line Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Adres (ulica)Broniewskiego 3
Adres (kod i miasto)01-785 Warszawa
Telefon(22) 839-78-74
E-mailsprzedaz@jetline.pl

Zobacz więcej