Informacje o firmie:

Plugbox, to spółka technologiczna, wiodący uczestnik transformacji jaką jest przejście z silników spalinowych na elektromobilność. Pracujemy nad rozwojem infrastruktury ładowania samochodów elektrycznych, zarówno w zakresie kompleksowej oferty stacji ładowania, jak i oprogramowania do zarządzania infrastrukturą. Naszym celem jest zapewnienie klientom sprzętu i aplikacji dzięki którym codzienne używanie auta elektrycznego jest łatwiejsze i bardziej efektywne. Plugbox to także CPO (charging point operator) oraz EMSP (e-mobility service provider).

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres urządzeń do ładowania pojazdów elektrycznych. Zajmujemy się również montażem i serwisowaniem urządzeń – oferując pełen pakiet usług, aby zapewnić jak najlepszą pracę zakupionej stacji. Wykonujemy audyty, aby dostosować urządzenie do Państwa potrzeb. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również wspieramy przedsiębiorstwa oraz podmioty publiczne w zakresie realizacji inwestycji związanych z elektromobilnością.

Communev, nasze autorskie oprogramowanie, to rodzaj ekosystemu do współdzielenia infrastruktury ładowania. Właścicielowi stacji ładowania umożliwia natychmiastowe wykorzystanie zgromadzonych środków, minimalizacje bezczynności infrastruktury oraz zarabianie na ładowaniu. Communev umożliwia działanie stacji w trybie publicznym – jest więc wspaniałym wyborem dla inwestorów, którzy poszukują rozwiązań przynoszących pasywny przychód. Nasza aplikacja działa na terenie całej Polski, umożliwiając ładowanie kierowcom pojazdów elektrycznych.

Zachęcamy do kontaktu – z chęcią pomożemy w wyborze odpowiedniego urządzenia, jak również zajmiemy się wszystkimi kwestiami technicznymi.

Zakres oferty obejmuje:

  • Doradztwo i wsparcie w zakresie wyboru, montażu i obsługi urządzeń
  • Stacje ładowania pojazdów elektrycznych typu AC i DC – od 7kW do 240kW
  • Audyt miejsca montażu oraz przygotowanie projektu wykonawczego
  • Dostawa, montaż i instalacji stacji ładowania – w tym pełne prace budowlane i elektryczne oraz przygotowanie miejsca postojowego
  • Serwisowanie stacji oraz usługi pogwarancyjne
  • Odbiory techniczne UDT (Urzędu Dozoru Technicznego) stacji publicznych
  • Wsparcie w uzyskaniu dotacji na zakup stacji ładowania
  • Operator stacji ładowania (CPO) i dostawca usług ładowania (eMSP) w ramach autorskiego programu Communev

Dane kontaktowe:

NazwaPlugbox Europe Sp. z o.o.
Adres biura (ulica)ul. J.H. Dąbrowskiego 77a (Nobel Tower)
Adres (kod i miasto)60-529 Poznań
Telefon+48 611 110 150
E-mailinfo@plugbox.eu