Informacje o firmie:

Ratyński Design & Build Sp. z o.o. to firma fitout’owa z wieloletnim doświadczeniem wyspecjalizowana w generalnym wykonawstwie różnego rodzaju przestrzeni użytkowych, głównie z obszaru Retail, Office i HoReCa. Szeroka sieć kontaktów i sprawdzonych Partnerów pozwala nam zrealizować każdą tego typu inwestycję, posiadamy struktury w różnych częściach kraju, jesteśmy obecni także na innych rynkach europejskich. Naszymi klientami są nie tylko uznane polskie i zagraniczne marki handlowe, z których w pełni zdejmujemy ciężar planowania i realizacji inwestycji, ale także firmy zarządzające galeriami handlowymi. Obok realizacji nowych placówek zajmujemy się także relokacją sklepów w obrębie centrum handlowego, jak też remodelingiem istniejących placówek handlowych i usługowych.

Od lat cieszymy się zaufaniem także inwestorów z obszaru medycyny prywatnej, oferując profesjonalne i kompleksowe rozwiązania w projektowaniu, realizacji oraz wyposażeniu placówek i obiektów medycznych. Nasze oferta to kompleksowa obsługa klienta od wyboru lokalu czy działki pod inwestycję, poprzez kompletny wielobranżowy projekt po finalną realizację inwestycji i jej wyposażenie. Dla lekarzy lub inwestorów, którzy szukają kompletnego rozwiązania dla swoich planów, jesteśmy idealnym wyborem. Oferujemy dopasowane do spersonalizowanych potrzeb każdego klienta usługi, bowiem każda inwestycja jest wyjątkowa i wymaga indywidualnego podejścia.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie nie tylko projektowania i wykonawstwa, ale również doradztwa najlepszych rozwiązań dotyczących poszczególnych elementów wyposażenia obiektu, jak również finansowania inwestycji. Ogromną zaletą współpracy z Ratyński Design & Build jest zaangażowanie tylko jednego wykonawcy – nie ma „chaosu komunikacyjnego”, ale jeden zgrany zespół odpowiedzialny za realizację konkretnego projektu. Między innymi z tego powodu cieszymy się dobrą opinią i zaufaniem klientów, dlatego ich grono stale rośnie a nawiązane relacje towarzysko – biznesowe są długotrwałe.

Skrócony zakres naszej oferty obejmuje m.in.:

  • Analizę funkcjonalno-przestrzenną – wstępna koncepcja aranżacji wnętrza lokalu.
  • Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej (architektura i wnętrza).
  • Reprezentacja Inwestora przed Organami Administracji Publicznej.
  • Realizacja robót wykończeniowych i instalacyjnych (wszystkie branże).
  • Dostawa i profesjonalny montaż wyposażenia meblowego.
  • Koordynacja i zarządzanie całością prac związanych z realizacją Inwestycji.
  • Nadzór w trakcie realizacji Inwestycji.

Dane kontaktowe:

NazwaRatyński Design & Build Sp. z o.o.
Adres (ulica)ul. Starzyńskiego 1/10B
Adres (kod i miasto)66-400 Gorzów Wlkp.
Telefon(95) 306 77 10
Witrynabiuro@ratynski.com.pl