LOGOTYP - Rowerado - prezentacja firmy

Informacje o firmie

Rowerado: systemy bezpiecznego parkowania rowerów.

Jeśli kierowca samochodu parkującego na Waszym parkingu bałby się kradzieży lub uszkodzenia swojego samochodu na Waszym terenie, to czy podjęlibyście jakieś działania, aby poprawić ich bezpieczeństwo? Taką akurat mamy sytuację na parkingach dla rowerów. Aż 44% polskich rowerzystów boi się zostawić swój rower pod sklepem z obawy o ryzyko kradzieży.

Oznacza to wprost mniej klientów dla tych miejsc, gdzie nie ma możliwości bezpiecznego parkowania oraz krótszy czas obecności klienta-rowerzysty na terenie centrum, ponieważ klient jak najszybciej spróbuje zrobić swoje zakupy, aby nie zostawiać roweru bez opieki.

A rower staje się coraz popularniejszy jako środek transportu codziennego. Coraz lepsza infrastruktura rowerowa, nieustanne korki na ulicy, dbanie o klimat i własne zdrowie oraz wysokie koszty paliwa i utrzymania samochodu: bardzo dużo jest argumentów za tym, aby przesiąść się z samochodu na rower. Rowerowy trend raczej się dopiero rozkręca – najwyższy czas, aby na to zareagować i zacząć traktować tę grupę klientów poważnie.

Najlepszy system do bezpiecznego krótkoterminowego parkowania rowerów to elektroniczne stojaki rowerowe marki Bikeep. Mocny zamek, zabezpieczony alarmem i nadzorem kamery w wysokim stopniu zwiększają poczucie bezpieczeństwa klienta przyjeżdzającego na rowerze. Do tego są bardzo wygodne w użytkowaniu – szybciej się parkuje w stojakach Bikeep niż się przypina własne zabezpieczenie do standardowego stojaka.

Ich montaż spowoduje zwiększenie ilości klientów w centrum handlowym oraz to, że ci klienci dłużej zostaną na zakupach, co w praktyce oznacza szybki zwrot inwestycji. Dzięki kompleksowemu zarządzaniu systemem parkowania przez firmę Rowerado, koszty są przewidywalne i zdecydowanie niższe od utrzymania parkingu chronionego dla rowerów. Koszty są też zdecydowanie niższe od kosztów inwestycji w miejscu parkowania dla samochodów, a w praktyce każdy rower i każdy samochód doprowadzi do nas jednego klienta.

Najwyższy czas więc, aby zacząć traktować klientów na rowerze poważnie. Wiele badań już wykazało, że klient na rowerze więcej wydaje w sklepach. Może jednorazowo wydaje mniej, za to przyjeżdża częściej. Umów się jeszcze dziś z przedstawicielem firmy Rowerado i stań się magnesem dla klientów na rowerze.

Zakres oferty obejmuje:

  • Bezpieczne systemy parkowania rowerów z opcją ładowania rowerów elektrycznych
  • Bezpieczne systemy parkowania hulajnóg
  • Kompleksowe zarządzanie systemem parkowania rowerów

Dane adresowe i kontakt:

NazwaRowerado
Adres (ulica)ul. Kościuszki 27
Adres (kod i miasto)85-079 Bydgoszcz
Telefon534-885-330
E-mailinfo@rowerado.com

Zobacz więcej