LOGOTYP - Solar Spot - prezentacja firmy

Informacje o firmie

SolarSpot SA chce towarzyszyć swoim klientom w drodze do osiągnięcia zeroemisyjności. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii (OZE) – od doradztwa, poprzez dobór komponentów, projekt i montaż, aż po pomoc we wnioskowaniu o dofinansowanie.

Energia odnawialna i poprawa efektywności energetycznej.

Oferujemy panele fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny energii, oświetlenie solarne, wiaty fotowoltaiczne, infrastrukturę do ładowania samochodów elektrycznych, sprzedaż energii oraz rozwiązania poprawiające efektywność energetyczną w systemach chłodzenia i ogrzewania.

Zapewniamy wsparcie w uzyskaniu finansowania inwestycji, opiekę posprzedażową i stały kontakt z naszymi doradcami, a także monitoring, gwarancję oraz serwis na terenie całego kraju.

Jesteśmy liderem w zakresie technologii generującej oszczędności, poprawiającej efektywność energetyczną i zmniejszającej negatywny wpływ działalności gospodarczej na środowisko naturalne.

Umożliwiamy rozpoczęcie lub przyspieszenie dekarbonizacji, czyli redukcji śladu węglowego działalności biznesowej. Przeprowadzamy transformację energetyczną, w której istotną rolę odgrywa zielona energia z certyfikatami pochodzenia 100% ze odnawialnych źródeł.

Pomagamy w opracowaniu strategii transformacji energetycznej, dzięki której możliwe staje się raportowanie świadomego zmniejszania śladu węglowego przedsiębiorstwa.

Klienci SolarSpot SA mogą podpisać umowę na zakup energii i gazu z największymi, niezależnymi podmiotami w Polsce i skorzystać z autorskich produktów doradczych w zakresie zarządzania energią i gazem. Oferujemy również innowacyjną formułę ESCO, która umożliwia finansowanie inwestycji związanych z transformacją energetyczną z oszczędności, czyli bez angażowania środków finansowych.

Zakres oferty obejmuje:

  • Instalacje fotowoltaiczne
  • Pompy ciepła
  • Magazyny energii
  • Oświetlenie solarne
  • Poprawa efektywności energetycznej
  • Ładowarki do samochodów elektrycznych
  • Wiaty fotowoltaiczne i carporty
  • Fotowoltaika na halach namiotowych
  • Sprzedaż energii i gazu

Dane adresowe i kontakt:

NazwaSolarSpot SA
Adres (ulica)ul. Przemysłowa 13
Adres (kod i miasto)62-052 Komorniki
Telefon570-570-120
E-mailbiuro@solarspot.com.pl