Zapach sukcesu

Marketing sensoryczny

Informacje o marce:

Zapach to coraz częściej element nowoczesnej strategii marketingowej, mającej na celu przyciągniecie, zatrzymanie, bądź zrelaksowanie naszych klientów i pracowników poprzez umiejętny dobór zapachowych kreacji we wnętrzach. Zajmujemy się sztuką doboru zapachów do wnętrz i posiadamy duży wybór zapachów oraz urządzeń do rozpylania zapachów. Zapach to emocje. Proces zakupowy to też emocje. Zapach powinien być dobrany do profilu działalności firmy i do jej oferty. Ważne, aby wraz z wystrojem tworzył on spójny przekaz, podkreślał zalety produktu, marki.

Firma Aromalinea jest właścicielem marki Zapach Sukcesu i służy pomocą w doborze zapachu do konkretnej działalności. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaki zapach będzie najlepszy dla twojej firmy, zapytaj droga mailową poprzez formularz kontaktowy na stronie www.zapachsukcesu.biz. Eksperci dobiorą zapach tak, aby podkreślał i wzmacniał zalety i jakość konkretnego produktu lub całej oferty.

Zapach Sukcesu to profesjonalne, wydajne i trwałe zapachy do wnętrz, wyprodukowane na bazie najlepszej jakości olejków zapachowych, dzięki którym utrzymują trwały, przyjemny i niepowtarzalny zapach kilkakrotnie dłużej niż inne środki zapachowe. Proponujemy zapachy dla firm, sklepów i salonów sprzedaży, firm i zakładów usługowych, biur, hoteli, kawiarni, restauracji, cukierni oraz stoisk i sklepów spożywczych. Wykorzystajmy dobrodziejstwa zapachowe w naszej firmie. Stwórzmy przyjazną atmosferę do podejmowania decyzji zakupowych oraz optymalny obraz naszego produktu, który będzie pożądany przez klientów. Produkty posiadają Atesty Higieniczne PZH.

Dane kontaktowe:

NazwaAromalinea – właściciel marki Zapach Sukcesu
Adres (ulica)ul. Leśniowska 85
Adres (kod i miasto)42-310 Żarki
Telefon505 230 794
E-mailbiuro@aromalinea.pl