ACO Solutions dołącza do projektu Modern Store 2024

ACO Solutions jest operatorem telekomunikacyjnym i integratorem rozwiązań specjalizującym się w dostarczaniu profesjonalnych łącz bezprzewodowych dla instytucji rządowych oraz sektora enterprise. Marka obecna będzie w projekcie Modern Store 2024.


ACO Solutions zapewnia niezawodny, szerokopasmowy dostęp do sieci służbowej i Internetu na lądzie, wodzie i w powietrzu, wykorzystując najbardziej zaawanasowane technologie łączności naziemnej i satelitarnej. Na ich bazie ACO Solutions buduje również własne rozwiązania profesjonalnej łączności bezprzewodowej.

MODERN STORE to branżowy projekt wydawniczy ONLINE, opisujący trendy i narzędzia nowoczesnego handlu oraz eksponujący nowatorskie koncepty sklepów detalicznych, rozwijających się na polskim rynku. W projekcie skierowanym do ponad 500 sieci sklepów detalicznych, posiadających ponad 80.000 stacjonarnych punktów sprzedaży, zaprezentujemy najciekawsze projekty wnętrz sklepowych i rozwiązania służące aranżacji przestrzeni handlowych, a także trendy, narzędzia, strategie i technologie, wykorzystywane w celu przyciągania konsumentów i wywierania wpływu na ich decyzje zakupowe. MODERN STORE to ciekawe wywiady, obszerne galerie zdjęć i rozwiązania produktowe, których nie powinno zabraknąć z żadnym punkcie sprzedaży!

Data publikacji: 4 lipca 2024