Center AI dołącza do projektu Modern Store 2024

Center AI to narzędzie do monitoringu oraz optymalizacji doświadczeń klientów, zarówno w sklepach i lokalach stacjonarnych, jak i online. Marka obecna będzie w branżowym projekcie wydawniczym Modern Store 2024.


Informacje o firmie

Wykorzystując najbardziej zaawansowane rozwiązania sztucznej inteligencji, Center AI pozwala na uzyskanie wglądu w sentyment klientów w różnych wymiarach doświadczeń, a także pozwala identyfikować zadowolonych klientów i wspiera ich w pisaniu jakościowych opinii.

O projekcie Modern Store 2024:

MODERN STORE to branżowy projekt wydawniczy ONLINE, opisujący trendy i narzędzia nowoczesnego handlu oraz eksponujący nowatorskie koncepty sklepów detalicznych, rozwijających się na polskim rynku. W projekcie skierowanym do ponad 500 sieci sklepów detalicznych, posiadających ponad 80.000 stacjonarnych punktów sprzedaży, zaprezentujemy najciekawsze projekty wnętrz sklepowych i rozwiązania służące aranżacji przestrzeni handlowych, a także trendy, narzędzia, strategie i technologie, wykorzystywane w celu przyciągania konsumentów i wywierania wpływu na ich decyzje zakupowe. MODERN STORE to ciekawe wywiady, obszerne galerie zdjęć i rozwiązania produktowe, których nie powinno zabraknąć z żadnym punkcie sprzedaży!

Źródło: Center AI

Fotografia: Center AI

Data publikacji: 13 czerwca 2024