Firma Juwentus dołącza do projektu Modern Store 2024

Juwentus to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek rynku security w Polsce (Złoty Laur Klienta 2024) i jedna z najszybciej rozwijających się firm tej branży (Diamenty Forbesa 2023). Marka obecna będzie w projekcie Modern Store 2024.

Od ponad 30 lat Juwentus skutecznie świadczy usługi ochrony dla firm i klientów indywidualnych. Zaufało jej blisko 100 tysięcy klientów, nagradzając świadczone usługi medalem Konsumenckiego Lidera Jakości oraz Złotym Laurem Klienta. Jest prekursorem wielu innowacyjnych rozwiązań i technologii w obszarze usług ochrony. Chroni, monitoruje i dba o rozmaite obiekty oraz pojazdy. Zasięgiem działania obejmuje większe aglomeracje miejskie tj. Warszawa, Łódź, Bydgoszcz, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Szczecin, Wrocław, Katowice, Rzeszów, Sosnowiec, Kraków, Zakopane i ich okolice. W pozostałej części kraju jest w stanie obsłużyć Państwa obiekty Grupami Partnerów biznesowych.

Główny zakres działalności Juwentus:

  • Monitorowanie alarmów – stacja Monitorowania Alarmów Juwentus należy do najnowocześniejszych w Polsce. Działa wg. wytycznych Komendanta Głównego Policji, a także, spełnia wszelkie wymagane kryteria.
  • Monitoring wizyjny – firma posiada rozwiązania techniczne wykorzystujące specjalistyczne kamery, polegające na odbieraniu, rejestrowaniu i analizowaniu obrazu przez Stację Monitorowania Alarmów z Systemu CCTV.
  • Monitoring GPS – zapewnia wszelkie najnowsze usługi logistyczne oraz te związane z bezpieczeństwem dla należącej do firmy floty samochodowej lub specjalistycznych maszyn i pojazdów.
  • Ochrona fizyczna – ma wykwalifikowanych pracowników oraz Patrole Interwencyjne na terenie całej Polski. Dzięki rozwiązaniom technicznym takim jak Active Guard czy lokalizacja GPS, monitoruje je w czasie rzeczywistym.
  • Usługi porządkowe – ma już ponad 10 letnie doświadczenie zdobywane w prestiżowych obiektach w zakresie usług porządkowych. Pozwala to realizować wiele specjalistycznych usług, zapewniając wysoki poziom obsługi.

O projekcie Modern Store 2024:

MODERN STORE to branżowy projekt wydawniczy ONLINE, opisujący trendy i narzędzia nowoczesnego handlu oraz eksponujący nowatorskie koncepty sklepów detalicznych, rozwijających się na polskim rynku. W projekcie skierowanym do ponad 500 sieci sklepów detalicznych, posiadających ponad 80.000 stacjonarnych punktów sprzedaży, zaprezentujemy najciekawsze projekty wnętrz sklepowych i rozwiązania służące aranżacji przestrzeni handlowych, a także trendy, narzędzia, strategie i technologie, wykorzystywane w celu przyciągania konsumentów i wywierania wpływu na ich decyzje zakupowe. MODERN STORE to ciekawe wywiady, obszerne galerie zdjęć i rozwiązania produktowe, których nie powinno zabraknąć z żadnym punkcie sprzedaży!

Źródło: Juwentus

Fotografia: Juwentus

Data publikacji: 25 czerwca 2024