Marka SMOKE dołącza do projektu Modern Store 2024

SMOKE to ogólnopolska sieć wyspecjalizowana w handlu detalicznym artykułami tytoniowymi oraz nikotynowymi. Marka obecna będzie w branżowym projekcie wydawniczym Modern Store 2024.


Informacje o marce

Od momentu powstania marka SMOKE koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów dla miłośników wyrobów tytoniowych. W ofercie salonów SMOKE można znaleźć szeroki wybór ręcznie zwijanych cygar klasy premium, cygaretek, drewnianych klasycznych fajek, fajek wodnych, bibuł papierosowych, tabak, luksusowych zapalniczek, e-papierosów, tytoni z każdego segmentu rynku akcesoriów do palenia oraz saszetek nikotynowych – nowej, dynamicznie rozwijającej się kategorii produktów.

SMOKE to historia sukcesu, która rozpoczęła się w 2005 roku w sercu Krakowa. Pierwszy salon powstał w Galerii Krakowskiej, nowoczesnym obiekcie handlowym mieszczącym się w ścisłym centrum miasta. Od samego początku misja była jasna: dostarczać produkty tytoniowe najwyższej jakości i tworzyć miejsce, gdzie pasja do tytoniu spotyka się z profesjonalizmem i doskonałą obsługą.

Pierwszy salon SMOKE szybko zdobył zaufanie i uznanie wśród klientów, co potwierdziło właściwy kierunek działania, sukces pierwszego sklepu otworzył drzwi do dalszej ekspansji. W niedługim czasie Spółka rozpoczęła rozwój otwierając kolejne salony w najpopularniejszych galeriach handlowych największych miast Polski. Każdy z salonów jest starannie zaprojektowany, aby zapewnić Klientom komfortowe warunki zakupów i szeroki wybór produktów.

Pozycja lidera na rynku to wynik nieustannego dążenia do doskonałości, inwestowania w rozwój oraz ciągłego poszerzania oferty produktowej. Dzięki temu SMOKE może sprostać oczekiwaniom wszystkich Klientów.

Spółka sukcesywnie modernizuje swoje salony, wprowadzając nowoczesne rozwiązania, które mają na celu zadbanie o pozytywne doświadczenia zakupowe i satysfakcję klientów. SMOKE inwestuje w nowoczesne technologie, dba estetykę i funkcjonalność swoich wnętrz, a także regularnie szkoli swój personel, aby zapewnić obsługę na najwyższym poziomie.

O projekcie Modern Store 2024:

MODERN STORE to branżowy projekt wydawniczy ONLINE, opisujący trendy i narzędzia nowoczesnego handlu oraz eksponujący nowatorskie koncepty sklepów detalicznych, rozwijających się na polskim rynku. W projekcie skierowanym do ponad 500 sieci sklepów detalicznych, posiadających ponad 80.000 stacjonarnych punktów sprzedaży, zaprezentujemy najciekawsze projekty wnętrz sklepowych i rozwiązania służące aranżacji przestrzeni handlowych, a także trendy, narzędzia, strategie i technologie, wykorzystywane w celu przyciągania konsumentów i wywierania wpływu na ich decyzje zakupowe. MODERN STORE to ciekawe wywiady, obszerne galerie zdjęć i rozwiązania produktowe, których nie powinno zabraknąć z żadnym punkcie sprzedaży!

Źródło: SMOKE

Fotografia: SMOKE / Envato

Data publikacji: 21 czerwca 2024