Designer Outlet Sosnowiec - przebudowa - parking - 1

Otwórz swój salon w Designer Outlet Sosnowiec

Designer Outlet Sosnowiec to największe centrum outletowe w tej części kraju. Dojazd z serca regionu – Katowic – zajmuje tylko 15 minut. Outlet mieści się bezpośrednio przy skrzyżowaniu dróg S1/E79 (przy ul. Orląt Lwowskich 138), w pobliżu autostrady A4 Katowice – Kraków i trasy S1, łączącej Warszawę z Bielsko-Białą. Jest więc doskonałą destynacją do zakupów dla osób dojeżdżających z innych części kraju, bo dogodna infrastruktura łączy północ z południem kraju oraz wschód z zachodem.


Dzięki ponad 100 markom jak Nike, 4F, New Balance, Puma, Salomon, Adidas, Umbro, Pepe Jeans, Levi’s czy Guess) i cenom zawsze niższym od 30 do 70% przez cały rok, daje najlepsze możliwości robienia zakupów. Unikatowa architektura centrum nawiązuje do XIX-wiecznej wiktoriańskiej uliczki, w którą wpleciono elementy architektury kolejowej. Duże okna wystawowe, często zaokrąglone u szczytu, czerwona cegła i metalowe uzupełnienia wprowadzają klientów w wyjątkowy nastrój podczas zakupów. Część restauracyjna i plac zabaw dla dzieci uzupełniają wrażenia zakupowe i uprzyjemniają pobyt odwiedzającym centrum rodzinom z dziećmi.

Goście centrum mogą liczyć na wiele udogodnień takich jak:

  • Centralnie położony punkt informacyjny, który jest miejscem wsparcia dla Klientów oraz najemców w bieżących kwestiach
  • Centrum oferuje sprzedaż kart podarunkowych jako eleganckiej i praktycznej formy podarunku, poprzez stronę internetową centrum lub w punkcie informacyjnym
  • Program VIP Club stwarza dodatkowe możliwości dla członków klubu, którzy jako pierwsi dowiadują się o nowościach, wydarzeniach i konkursach. W ramach programu cyklicznie przeprowadzane są także akcje VIP SALE, w trakcie których oferowane są dodatkowe, specjalne, ekskluzywne oferty dla członków klubu.
  • Pokój rodzinny to komfortowe miejsce oferujące specjalnie przygotowaną przestrzeń z dbałości o intymność klientów z małymi dziećmi.

Bezpłatny parking położony wokół obiektu obecnie może pomieścić 1200 samochodów. W 2021 roku wystartuje rozbudowa jego powierzchni, która zwiększy liczbę wygodnych miejsc postojowych o ok. 870.

Informacje o obiekcie

Liczba ludności miasta 204 tys.
Powierzchnia całkowita 22 tys.
Liczba kondygnacji obiekt jednokondygnacyjny
Total Catchment 7 MLN mieszkańców w promieniu 90 min.
Wielkość parkingu 1200 miejsc po rozbudowie obiektu
Rodzaj parkingu naziemny
Liczba lokali w centrum 106
Możliwość podziału powierzchni Tak
Możliwość wynajmu stoiska Tak
Cena najmu
Ustalana indywidualnie
Preferowane branże
Fashion, sport/outdoor, interior, buty/ galanteria skórzana, biżuteria

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko
Tomasz Jaskółowski
Telefon 887-779-211
 E-mail tomasz.jaskolowski@ros-management.com

Designer Outlet Sosnowiec jest zarządzany przez ROS Retail Outlet Shopping, za którym stoi wieloletnie doświadczenie w kreowaniu rynku outletowego w Europie. Spółka zarządza obecnie 11 obiektami m.in. w Niemczech, Portugalii, Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji, Węgrzech i innych. Planowane są kolejne centra, z których część już jest w budowie, a część ma powstać w niedalekiej przyszłości, np. Designer Outlet w Krakowie.

Źródło: Designer Outlet Sosnowiec

Fotografia: Designer Outlet Sosnowiec

Data publikacji: 9 marca 2022