PIRXON SA dołącza do projektu Modern Store 2024

PIRXON SA to firma z Gdańska, lider w dziedzinie cyfryzacji i automatyzacji procesów biznesowych, obsługująca ponad 1000 klientów w Polsce i zagranicą. Marka obecna będzie w nadchodzącej edycji projektu Modern Store 2024.


Informacje o firmie:

Specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań, które zwiększają efektywność operacyjną, przynoszą szybki zwrot z inwestycji oraz pozwalają na bardziej kreatywne wykorzystanie zasobów ludzkich. Nasze rozwiązania oferują nieograniczone możliwości automatyzacji, niezależnie od branży czy charakterystyki istniejących procesów.

Nasza oferta obejmuje m.in. zaawansowane technologie takie, jak platforma low-code do szybkiego tworzenia aplikacji i RPA (Robotic Process Automation) z wykorzystaniem narzędzi Microsoft Power Platform (w tym Power Apps, AI Builder, Copilot). Dzięki dogłębnie przeprowadzonym analizom procesów w różnych obszarach firm potrafimy skutecznie i nieinwazyjnie optymalizować je, dzięki czemu nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w wielu sektorach, od energetyki po handel detaliczny. Współpracujemy z firmami takimi jak Energa SA, Sephora, Raben, Ringier Axel Springer, Jungheinrich Polska i 3W, automatyzując procesy w księgowości, kadrach, logistyce, sprzedaży i nie tylko. Nasze rozwiązania mogą zautomatyzować nawet do 100% procesu, zapewniając łatwe utrzymanie, wysoką stabilność i prostą rozbudowę systemów.

PIRXON działa na rynku od 2004 roku, początkowo oferując oprogramowanie do zarządzania majątkiem trwałym i inteligentny system do zarządzania należnościami i ryzykiem kredytowym. Kluczowym krokiem w rozwoju firmy było wprowadzenie do oferty rozwiązań Microsoft Power Platform, co otworzyło nam drogę do automatyzacji dowolnych procesów back office.

O projekcie Modern Store 2024:

MODERN STORE to branżowy projekt wydawniczy ONLINE, opisujący trendy i narzędzia nowoczesnego handlu oraz eksponujący nowatorskie koncepty sklepów detalicznych, rozwijających się na polskim rynku. W projekcie skierowanym do ponad 500 sieci sklepów detalicznych, posiadających ponad 80.000 stacjonarnych punktów sprzedaży, zaprezentujemy najciekawsze projekty wnętrz sklepowych i rozwiązania służące aranżacji przestrzeni handlowych, a także trendy, narzędzia, strategie i technologie, wykorzystywane w celu przyciągania konsumentów i wywierania wpływu na ich decyzje zakupowe. MODERN STORE to ciekawe wywiady, obszerne galerie zdjęć i rozwiązania produktowe, których nie powinno zabraknąć z żadnym punkcie sprzedaży!

Data publikacji: 27 czerwca 2024