M1 Marki - Magazyn Galerie Handlowe

AAA AUTO w M1 Marki


AAA AUTO skupia się na sprzedaży i zakupie samochodów używanych w Europie Środkowej, gdzie posiada już 44 oddziały. Marka umacnia swoją pozycję w Warszawie, a jej nowy salon skupowy został oddany do użytku na terenie Centrum Handlowego M1 Marki, zarządzanego przez firmę METRO Properties.


W Polsce cały czas się umacnia i otworzyła nowy oddział zakupowy dla klientów przy ul. Piłsudskiego 1 (parking Centrum Handlowego M1) w Markach pod Warszawą. Nowy oddział koncentruje się na zakupie jak największej liczby aut dziennie, dzięki czemu sieć centrów samochodowych w Polsce będzie mogła zaoferować klientom ponad 2000 aut we wszystkich oddziałach. Grupa AURES Holdings, zarządzająca siecią centrów samochodowych AAA AUTO, posiada łącznie 9 salonów w Polsce.

Od dłuższego czasu szukaliśmy w Warszawie lokalizacji, w której byłoby możliwe zwiększenie naszych możliwości zakupowych, tak abyśmy mogli obsłużyć więcej klientów. Nasi klienci znajdą nas w dziewięciu oddziałach w całej Polsce i mogą wybierać spośród ponad dwóch tysięcy samochodów. Do tej pory w tym roku AAA AUTO sprzedało tyle samo samochodów co w zeszłym roku, pomimo ograniczeń stworzonych przez pandemię

– powiedziała Karolína Topolová, CEO i Prezes Zarządu AURES Holdings, operatora międzynarodowej sieci AAA AUTO.

– Na szczęście pandemia koronawirusa wpłynęła tylko nieznacznie na naszą sprzedaż w Polsce – dodała Karolína Topolová. Zdaniem prezesa, ważną rolę odgrywają również działania antypandemiczne firmy: „Wykonujemy ozonową dezynfekcję samochodów i salonów, do dyspozycji klientów są żele dezynfekcyjne i rękawiczki jednorazowe. W biurach klienci są oddzieleni od pracowników ściankami działowymi ze szkła organicznego – dodała Karolína Topolová.

Grupa AURES Holdings istnieje na rynku od 28 lat. Obsługuje sieć kilkudziesięciu oddziałów w Czechach, Słowacji, Polsce. W ciągu swojego istnienia obsłużył ponad 2,4 mln klientów. Grupa sprzedaje ponad 80 000 samochodów rocznie i tym samym jest największym sprzedawcą samochodów używanych w Europie Środkowo-Wschodniej. Sprzedaje również nowe samochody pod odnowioną marką Mototechna. Firma zajęła 2. miejsce w European Business Awards 2016/2017. Właścicielem grupy AAA AUTO jest brytyjsko-polski fundusz inwestycyjny Abris Capital Partners.

Nowy oddział odkupu na terenie Centrum Handlowego M1 w Markach przy ul. Piłsudskiego 1 oferuje klientom łatwy sposób na sprzedaż samochodu w najlepszej cenie na rynku. Klienci nie muszą się o nic martwić, gdyż całą administrację zajmą się za nich pracownicy AAA AUTO. Klienci mogą otrzymać pieniądze od razu i załatwić wszystko w jeden dzień i bez ryzyka związanego ze sprzedażą samochodu na ulicy.

 

Źródło: Metro Properties

Fotografia: Galeriehandlowe.pl

Data publikacji: 30 września 2020