Adam Bajer - Multi Poland 1

Adam Bajer z firmy Multi Poland dołącza do Rady Programowej Magazynu Galerie Handlowe

W 2022 roku wśród ekspertów Rady Programowej Magazynu Galerie Handlowe witamy Adama Bajera z polskiego oddziału Multi Corporation, czołowej paneuropejskiej firmy strategicznego zarządzania nieruchomościowymi aktywami handlowymi. Opinie Adama dotyczące rozwoju sektora handlu detalicznego oraz trendów związanych m.in. z marketingiem i komunikacją nieruchomości handlowych będziemy prezentowali na łamach kolejnych wydań e-pisma.


Adam Bajer pracuje w branży nieruchomości komercyjnych od blisko 15 lat. Posiada doświadczenie w marketingu, wynajmie specjalistycznym oraz zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi: centrami handlowymi, wielofunkcyjnymi stadionami sportowymi (Euro 2012) oraz budynkami biurowymi. Swoją karierę w Multi rozpoczął w 2012 roku jako Marketing Manager wrocławskiej Magnolia Park, by po 6 latach awansować na stanowisko Property Managera Silver Forum, również we Wrocławiu. Aktualnie w Multi Poland Adam zajmuje stanowisko Head of Marketing and Specialty Leasing, odpowiadając za strategię marketingową dla całego portfolio firmy w Polsce (340 000 mkw. GLA), strategię specialty leasingu i wynajmu krótkoterminowego w centrach handlowych zarządzanych przez Multi Poland, a także działania z zakresu PR korporacyjnego. Posiada potwierdzone umiejętności organizacyjne, planistyczne i komunikacyjne. Do swoich zadań podchodzi kreatywnie i z wysoką motywacją. Adama cechuje ponadto wielozadaniowość w pracy w międzynarodowym środowisku. Osobiste motto: „Sortuj rzeczy i spraw, by się wydarzyły”.

Multi Poland jest częścią Multi Corporation, czołowej paneuropejskiej firmy strategicznego zarządzania nieruchomościowymi aktywami handlowymi. Zarządza ona ponad 80 nieruchomościami handlowymi w Europie i Turcji, w tym 6 w Polsce. Przyjmują one ponad 400 milionów klientów rocznie, którzy wydają tu, szacunkowo, 4 miliardy euro w ponad 6 000 sklepów, restauracji i lokali rozrywkowych. Klientami Multi są zarówno globalni inwestorzy nieruchomościowi, jak i regionalni deweloperzy i właściciele. Multi oferuje pełne spektrum usług zarządczych, w tym: asset management, zarządzanie operacyjne, przebudowę i remonty, komercjalizację, obsługę prawną oraz zarządzanie zgodnością z przepisami.

Dzięki swojej szczegółowej znajomości sieci handlowych i innych najemców, inwestorów, konsumentów oraz rynków lokalnych Multi chroni i podnosi wartość aktywów w każdej fazie procesu zarządzania. Szeroka wiedza firmy z zakresu finansów, handlu i techniczna pozwoliła jej w ostatnich kilku latach wyprzedzić branżę w kategoriach najmu, przychodu z czynszów i nowoczesnego marketingu centrów handlowych. Od założenia w 1982 r. firma brała udział w ponad 200 projektach deweloperskich obejmujących łącznie ponad 5 mln mkw. GLA o wartości prawie 13 mld euro oraz zdobyła za nie ponad 200 nagród branżowych. Multi działa w 12 krajach, w tym w Holandii, gdzie ma swoją siedzibę, a także w: Belgii, Niemczech, Włoszech, Polsce, Portugalii, Słowacji, Hiszpanii, Turcji, Łotwie oraz na Ukrainie i Węgrzech. W polskim portfolio Multi znajdują się nieruchomości komercyjne zlokalizowane we Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Koninie, Bielsku-Białej, Katowicach i Szczecinie. Więcej informacji na www.multi.eu.

Źródło: Multi Poland

Fotografia: Multi Poland

Data publikacji: 18 marca 2022