Adidas w Designer Outlet Warszawa - 1

Adidas otwiera w Designer Outlet Warszawa swój największy salon

W Designer Outlet Warszawa został otwarty salon Adidas w nowej odsłonie. Zaprojektowany w nowatorskim koncepcie outlet, to jednocześnie największy w Polsce sklep marki nie tylko w tej kategorii, ale także wśród wszystkich salonów w kraju.


Sklep znajduje się w dawnej lokalizacji, jednak został dwukrotnie powiększony. Obecnie zajmuje powierzchnię równą 1076 mkw., tym samym, Designer Outlet Warszawa może pochwalić się największym salonem Adidas w Polsce. Powiększony i przearanżowany lokal, zaprojektowany został według najnowszego zamysłu handlowego marki. Koncept Stadium to spójny wygląd i styl, w którym wyraźnie podkreślona została bogata historia marki Adidas.

Jednak głównym założeniem nowej aranżacji sklepu jest przede wszystkim stworzenie we wnętrzu doskonałej atmosfery i najlepszego doświadczenia handlowego, z jakim może spotkać się kupujący. Nowy salon marki Adidas, to autorski kreatywny kierunek budowania postrzegania marki, w który płynnie wplecione zostały najważniejsze zasady handlu. Dzięki temu konceptowi klienci czują się swobodnie i komfortowo w każdym zakątku sklepu.

Jednym z celów, jakie postawiliśmy przed Designer Outlet Warszawa jest wyznaczanie trendów, wyprzedzanie potrzeb klientów i tworzenie bogatej, unikalnej oferty outletowej. Innowacyjny salon Adidas doskonale wpisuje się w te założenia

– tłumaczy Katarzyna Ciemińska Centre Manager Designer Outlet Warszawa.

– Stawiamy na sprawdzone marki, które prężnie rozwijają sprzedaż i właśnie u nas wprowadzają nowe koncepty i rozwiązania. Dbamy o rozwój kategorii sport i outdoor, która jest jedną z najsilniejszych w sprzedaży outletowej. Klienci oczekują nowości w tej ofercie, a my staramy się zaspokajać te potrzeby – podsumowuje Katarzyna Ciemińska. W nowym, dwa razy większym salonie Adidas klienci centrum znajdą szeroki wybór obuwia i odzieży sportowej, kolekcje dedykowane różnym aktywnościom, a także designerską linię Originals. Wszystko o 30-70% taniej od cen regularnych.

Designer Outlet Warszawa oferuje niepowtarzalny mix polskich i zagranicznych marek modowych, w tym liczną grupę marek segmentu premium. W ofercie centrum możemy znaleźć m.in.: Armani, Calvin Klein, Furla, Guess, Högl, Lacoste, MaxMara, Pandora, Pinko, Tous czy Vistula. Wyjątkowość oferty polega na całorocznym oferowaniu produktów w cenach niższych od cen regularnych w przedziale rabatowym od -30 do -70%. Unikatowa architektura Designer Outlet Warszawa nawiązuje do warszawskiego Starego Miasta. To mocny wyróżnik na tle innych obiektów handlowych, gwarantujący niezapomnianą atmosferę podczas zakupów.

Źródło: ROS Retail Outlet Shopping

Fotografia: ROS Retail Outlet Shopping

Data publikacji: 28 listopada 2021