Book a corner w Ingka Centres

Ingka Centres, firma zarządzająca centrami handlowymi, wprowadziła innowacyjną platformę wynajmu o nazwie Book a Corner (BAC). Ta nowa, unikalna usługa online umożliwia wynajem powierzchni sprzedażowych, przestrzeni eventowych oraz miejsc reklamowych o różnych formatach. Powierzchnie dostępne do wynajęcia znajdują się w trzech centrach handlowych Ingka Centres w Polsce: Wola Parku w Warszawie, Alei Bielany we Wrocławiu oraz w Porcie Łódź. Prosty w obsłudze system znacznie skraca i upraszcza procedurę wynajmu. BAC pozwala zarezerwować powierzchnię z dowolnego miejsca na świecie w zaledwie kilku krokach online.


O Ingka Centres

Ingka Centres od ponad 50 lat buduje centra handlowe i zarządza nimi. Aktualnie w swoim portfolio posiada 3000 marek, które działają w 39 centrach handlowych firmy na 13 światowych rynkach. Cztery z nich zlokalizowane są w Polsce. Stanowią one Miejsca Spotkań, które oprócz zakupów umożliwiają odwiedzającym budowanie wzajemnych więzi poprzez rozrywkę i rozwijanie umiejętności, oraz wspierają lokalne społeczności. Wdrożony przez firmę nowy innowacyjny system wynajmu Book a Corner poszerza ofertę rynkową Ingka Centres i pozwala firmie wyróżnić się na tle branży w Polsce.

Szybki i bezpieczny wynajem online

Book a Corner to platforma, która proponuje szeroki wybór powierzchni reklamowych oraz sprzedażowych. Najemca może dokonać wynajmu m.in. stoiska pop-up, wyspy handlowej, nośników reklamowych, sali konferencyjnej oraz terenów zewnętrznych. Wybór powierzchni, jej lokalizacji, oraz podpisanie umowy odbywają się na platformie. W następnych krokach Book a Corner umożliwia elektroniczne fakturowanie, płatność oraz zarządzanie umową. Całość przebiega bez biurokracji i skraca czas przeznaczony na dokonanie wynajmu. Operacje wykonywane na platformie są w pełni bezpieczne, a wszystkie podjęte działania są dostępne do wglądu poprzez konto klienta na każdym etapie procesu. Rezerwacji można dokonywać nawet z 1-dniowym wyprzedzeniem, a umowy podpisywane są na okres od 1 dnia do roku z możliwością przedłużenia. Nowe rozwiązanie dostępne jest na dedykowanej stronie internetowej.

Idealne rozwiązanie dla każdego biznesu

Centra Ingka Centres, które obsługuje BAC odwiedzane są przez prawie 28 milionów osób rocznie. Wynajęcie przestrzeni handlowej za pośrednictwem BAC jest zatem szansą na łatwe dotarcie z własnymi produktami, bądź usługami do świadomości klienta. Popularne obiekty handlowe gwarantujące stały przypływ konsumentów oraz doskonałą widoczność, są idealnymi miejscami do wypromowania własnej marki i przyciągnięcia nowych klientów. Wynajęcie wyspy w centrum handlowym może być doskonałym rozwiązaniem dla właścicieli punktów manicure, sprzedawców biżuterii, suplementów diety, pamiątek czy produktów artystycznych i cyfrowych.

– Jestem właścicielką Creme, firmy zajmującej się wypiekiem ciast i innych słodkości. Kiedy jesienią 2023 r. po raz pierwszy użyłam internetowej platformy wynajmu BAC oferta Ingka Centres była tak bogata, że automatycznie w mojej głowie pojawiło się mnóstwo pomysłów na wypromowanie swojej marki. Wynajęłam stoisko – początkowo testowo, na miesiąc. To partnerstwo okazało się takim strzałem w dziesiątkę, że obecnie łączy nas już umowa długoterminowa, a mój biznes przyciągnął nowych klientów, co przełożyło się na zysk firmy – powiedziała Ewa Hryncewicz, właścicielka Creme.

Przestrzenie typu pop-up czy wystawowe oraz nośniki reklamy pozwalają na prezentację swoich produktów i usług przy mniejszym nakładzie finansowym. Poprzez umożliwienie krótkiego okresu wynajmu nowi najemcy mogą wypróbować sprzedaż w dużym obiekcie handlowym jednokrotnie bądź wielorazowo. Korzystając z platformy Book a Corner, Ingka Centres dopasowuje swoją ofertę do oczekiwań osób odwiedzających, których potrzeby zmieniają się z roku na rok.

Kampania reklamowa poprzez BAC

Platforma BAC udostępnia rozwiązania omnichannel, zarówno dla firm, jak i dla domów mediowych, agencji, które mogą realizować kompleksowe kampanie reklamowo-sprzedażowe za pomocą dostępnej szerokiej palety różnorodnych nośników takich jak ekrany LED, plakaty, kasetony podświetlane, bannery wielkoformatowe, naklejki podłogowe czy tablice parkingowe. To prosty i łatwy sposób dotarcia do wielu ludzi jednocześnie. Kontakt odbiorcy, który porusza się po centrum handlowym, z nośnikiem reklamowym zlokalizowanym w obiekcie jest długi i wielokrotny, co przekłada się bezpośrednio na skuteczność i wyniki kampanii.

Powierzchnia eventowa bez komplikacji?

Za pomocą Book a Corner można także wynająć sale konferencyjne oraz przestrzenie zewnętrzne przeznaczone do prezentacji. Można tam w dogodny sposób zorganizować spotkanie lub eventy takie jak konferencje branżowe, biznesowe, a nawet pokazy mody. Book a Corner zapewnia elastyczność i wygodę w planowaniu i rezerwacji przestrzeni oraz zarządzaniu wydarzeniem, przyczyniając się do dynamicznego rozwoju biznesu i kreowania niezapomnianych doświadczeń dla konsumentów. Usługa jest odpowiedzią Ingka Centres na rosnącą potrzebę autonomii klientów oraz oszczędności czasu.

Ingka Centres doskonale rozumie funkcjonowanie nowoczesnego handlu, dlatego redefiniuje rolę swoich centrów handlowych tworząc Miejsca Spotkań lokalnych społeczności oraz ośrodki nowego konceptu dotarcia do konsumenta.


Sesje fotograficzne centrów handlowych – zobacz zdjęcia!

Źródło: Ingka Centres

Fotografia: Ingka Centres

Data publikacji: 26 marca 2024