Carrefour w CH Sarni Stok - Magazyn Galerie Handlowe

Carrefour przedłuża umowę w CH Sarni Stok

Ponad 3700 m.kw. powierzchni, jedyny sklep tego brandu w Bielsku-Białej, a wkrótce nowy koncept wnętrza: format premium. Hipermarket Carrefour pozostanie w CH Sarni Stok w Bielsku-Białej na kolejne 5 lat.


CH Sarni Stok w Bielsku-Białej to obiekt handlowy wyróżniający się na tle lokalnej konkurencji unikalną ofertą handlowo-usługową. Klienci cenią obiekt za różnorodną ofertę sklepów, bardzo kompaktowy format i dużą dostępność miejsc parkingowych. Mimo działalności na niezwykle wymagającym rynku, o dużym nasyceniu powierzchnią handlową, CH Sarni Stok ma stabilną pozycję i wielu lojalnych klientów. Sieci handlowe doceniają Sarni Stok jako partnera biznesowego i chętnie lokują w nim swoje najnowsze koncepty sklepów. Decyzja o przedłużeniu umowy na kolejne 5 lat, była naturalną kontynuacją owocnej współpracy pomiędzy zarządcą Centrum a hipermarketem Carrefour, który w tym roku świętuje ósmy rok obecności w CH Sarni Stok.

– Zdecydowaliśmy się przedłużyć umowę najmu powierzchni w CH Sarni Stok w Bielsku-Białej. Wynika to z dotychczasowej bardzo dobrej współpracy z zarządcą centrum handlowego oraz z potencjału handlowego obiektu. Liczymy na sukcesywne zwiększanie obrotu oraz na dalszą bardzo dobrą współpracę z Sarnim Stokiem – komentuje Agata Kopytyńska, Dyrektor Działu Nieruchomości i Ekspansji Carrefour Polska.

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych. W CH Sarni Stok znajduje się jedyny w Bielsku-Białej sklep tej marki, który przeszedł przebudowę, stając się hipermarketem premium. Otwarcie w nowym formacie nastąpiło 30 września.

– Przedłużenie współpracy z naszym wieloletnim najemcą, hipermarketem Carrefour, to kolejna dobra wiadomość na rynku retail w tym bezprecedensowym okresie – mówi Anna Waluś, dyrektor centrum handlowego. – Jest konsekwencją realizowanej przez nas od lat polityki inwestowania w relacje z najemcami, podwyższania standardów obsługi klienta i rozwój unikalnej rynkowo oferty usług – dodaje.

Carrefour w CH Sarni Stok - Magazyn Galerie Handlowe
Carrefour w CH Sarni Stok

Rynek retailowy mierzy się obecnie z zupełnie nową sytuacją, w której jeszcze bardziej niż wcześniej znaczenie mają zarówno relacje pomiędzy najemcą, a zarządcą, jak i wyniki danego centrum handlowego. Centrum może pochwalić się nie tylko przedłużeniem umowy z hipermarketem Carrefour, ale także z kilkoma innymi brandami, które wnoszą unikatową jakość w przestrzeń centrum. Drogeria Hebe, która w Bielsku-Białej, posiada jedynie dwa salony, przedłużyła swą umowę z Sarnim Stokiem o kolejne trzy lata, a znany i lubiany sklep z akcesoriami, odzieżą i zabawkami dziecięcymi Smyk pozostanie w centrum na kolejne 5 lat. Salon Timetrend, oferujący klientom największy wybór zegarków w Polsce, w 2020 roku zmienił lokalizację i zyskał nowy odświeżony koncept premium, zachęcający do wygodnych zakupów w nowoczesnym wnętrzu.

Sarni Stok to jedno z największych centrów handlowych w Bielsku-Białej. Na powierzchni ponad 33 tys. m.kw. znajduje się prawie 80 sklepów i punktów usługowych, znanych zagranicznych i krajowych marek, m.in.: Carrefour, Media Markt, Jula, TK Maxx, H&M, Reserved czy Martes Sport. Atutem centrum jest dogodne położenie przy skrzyżowaniu głównych arterii komunikacyjnych, prowadzących do centrum miasta, a także w stronę Katowic, Krakowa, Żywca i Cieszyna. Obiekt posiada dwupoziomowy parking na 1290 miejsc. Zarządcą Centrum Handlowego Sarni Stok jest Multi Poland Sp. z o.o.


Zobacz artykuł w Magazynie Galerie Handlowe

 

Magazyn-Galerie-Handlowe-listopad-grudzien-2020-mockup1500

Źródło: Sarni Stok

Fotografia: Sarni Stok

Data publikacji: 12 listopada 2020