Centrum Łopuszańska 22 - fot

Centrum Łopuszańska 22 – wzbogaca swoje portfolio o sklep ze zdrową żywnością

Tenant mix Centrum Łopuszańska 22 zmienia się i uatrakcyjnia. Stałych bywalców galerii z pewnością ucieszy bogatsza oferta spożywcza.


Do grona nowych najemców Centrum Łopuszańska 22 właśnie dołączył sklep cenionego producenta zdrowej żywności Spichlerz Zdrowia. Spichlerz Zdrowia to kolejny najemca, który w ostatnim czasie dołączył do grona najemców Centrum. Tydzień wcześniej otworzył się sklep z odzieżą dla dzieci 5 10 15. Na kolejne otwarcie nie trzeba będzie długo czekać, bo już po świętach wielkanocnych otworzy się sklep z obuwiem CCC.

Ofertę handlową wzbogaca ultranowoczesna strefa rozrywkowa Airo. Na powierzchni 4 tys. mkw., znajduje się park trampolin Airo oraz kosmiczna sala zabaw dla dzieci Airo Space Kids. Obiekt przyciąga rodziny z dziećmi, grupy szkolne i zorganizowane z Warszawy i okolic. Chętnie uczęszczają do niego okoliczni mieszkańcy, pracownicy strefy biznesowej a także mieszkańcy innych dzielnic Warszawy i okolic.

Centrum Łopuszańska 22 to galeria o powierzchni 20 tys. metrów kwadratowych powierzchni handlowej usytuowanej na jednym poziomie licząca 120 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Kluczowi najemcy obiektu to m.in. Biedronka, Media Expert, Sinsay, Action, Rossmann, Tedi, KiK, Pepco, Dealz, Ochnik, Natura, Kubenz, Recman, Esotiq, Femestage, Ziaja, Tiffi, Maxi ZOO czy Kebab King. Klienci mają do dyspozycji 1,3 tys. wygodnych naziemnych miejsc parkingowych zlokalizowanych wokół centrum. W sąsiedztwie znajduje się stacja podmiejskiej kolejki WKD, z której korzystają mieszkańcy ościennych gmin. Właścicielem i zarządcą obiektu jest spółka Devin Investments.

Źródło: Łopuszańska 22

Fotografia: Łopuszańska 22

Data publikacji: 13 kwietnia 2022