CH Rzeszów Plaza – nowi najemcy i dalszy rozwój

Otwarcie nowego łącznika z hipermarketem E. Leclerc oraz pierwsze umowy z nowymi najemcami – tak rozpoczął się 2020 rok w CH Plaza Rzeszów. Łącznik ułatwiający komunikację pomiędzy dwoma obiektami pozwolił na stworzenie nowej powierzchni i unowocześnienie Plazy. Dzięki temu staje się ona jednym z najczęściej odwiedzanych centrów w Rzeszowie.

Co przyniósł 2020 rok?
W 2020 rok CH Plaza Rzeszów wkracza odmienione z nową jakością dla swoich klientów. – Rozpoczęliśmy ten rok otwarciem nowego i zarazem głównego korytarza łączącego Plazę z hipermarketem E. Leclerc. Dzięki temu usprawniliśmy komunikację oraz stworzyliśmy dodatkową powierzchnię dla nowych najemców. Będzie to na pewno rok, w którym jeszcze nie raz zaskoczymy. Nie tylko nowymi najemcami, ale także dodatkową powierzchnią handlową. Cały czas chcemy tworzyć atrakcyjną ofertę dla mieszkańców miasta – chwali rozwój CH Plaza Rzeszów Richard Keen, Managing Director w Keen Property Management.

Początek roku pokazał, że jest to dla CH Plaza Rzeszów czas kolejnych inwestycji i nowości wprowadzanych na podkarpacki rynek. – Rozpoczynamy od podpisania 5-letniej umowy z Medicover Stomatologia. Dzięki temu na powierzchni ponad 300 mkw. klienci będą mieli do dyspozycji 6 gabinetów stomatologicznych, specjalistów stomatologii dziecięcej oraz m.in. pracownię diagnostyczną RTG. Będzie to pierwsza na Podkarpaciu Medicover Stomatologia. Myślę, że taki początek roku pokazuje, że nadal będziemy się rozwijać, pokazując konkurencji, że mniejszy gracz może dużo namieszać na rynku centrów handlowych – dodaje Richard Keen, Managing Director w Keen Property Management.

Atrakcyjniejsi rok do roku
Ubiegły rok był czasem intensywnej pracy nad wprowadzeniem nowej jakości w CH Plaza Rzeszów. Salony nowych najemców, które otwarte zostały w 2019 roku, zajęły powierzchnię ponad 2000 mkw. Wśród nich warto wymienić sieć drogerii Hebe, która podpisała 5-letnią umowę o współpracy z Keen Property Management, zarządcą centrum. Otwarty został nowy salon marki CCC w dwukrotnie większym wymiarze. Jest to jeden z najnowocześniejszych, flagowych salonów CCC na Podkarpaciu, zajmujący prawie 1000 mkw. i pokazujący kierunek rozwoju tej firmy. Na parterze rzeszowskiej Plazy powstał nowy salon sieci sklepów multibrandowych 50Style o powierzchni 195 mkw. i zajmujący ponad 455 mkw. sklep zoologiczny Maxi Zoo.

Dodatkowo w nowo otwartym łączniku pomiędzy rzeszowską Plazą a E. Leclerc otwarta została nowa kawiarnia – Cukiernia Mikołaj (54 mkw.). Klienci CH Plaza Rzeszów od niedawna mogą także skorzystać z usług bankowych w nowoczesnej wyspie stworzonej w atrium przez mBank. W centrum pojawiła się również nowa Pracownia Florystyczna RosMary, sklep Cloudshop – oferujący szeroki wybór e-papierosów, a w lokalu o powierzchni ponad 40 mkw. działa Szkoła Muzyczna CASIO Rzeszów.

Nowi najemcy i zmiany wprowadzane w CH Plaza Rzeszów to efekt długofalowej strategii poprzedzonej badaniami. – Dzięki temu znamy potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Zmiany rozpoczęliśmy ponad 2 lata temu przebudową atrium i stworzeniem dodatkowej powierzchni dla nowych najemców, m.in. pierwszego na Podkarpaciu sklepu Decathlon. Kolejnym etapem była budowa dużego łącznika pomiędzy naszym centrum a sąsiadującym z nim hipermarketem. Dzięki temu stworzyliśmy kolejną przestrzeń dla nowych najemców – tłumaczy Richard Keen.

Kultura i edukacja
Ubiegły rok w CH Plaza Rzeszów obfitował nie tylko w nowych najemców, ale także w imprezy i akcje kulturalne. Rzeszowska Plaza postawiła dość mocno na akcje wspierające sprzedaż, będące jednocześnie wartością dodaną do zakupów, podczas których klienci wymieniają paragony na nagrody. Odbyło się wiele imprez kulturalnych, edukacyjnych, sportowych i charytatywnych. CH Plaza Rzeszów przez mieszkańców Rzeszowa postrzegane jest jako centrum sprzyjające rodzinnym zakupom i skupiające dużą uwagę na najmłodszych klientach. Dlatego zorganizowaliśmy kilkanaście imprez edukacyjnych dla dzieci pod hasłem „Dzieciakowo”. W ramach tych spotkań dzieci mogły uczestniczyć w specjalnych pokazach z aerodynamiki i termodynamiki, warsztatach muzycznych, czy aktorskich.

Rzeszowska Plaza to jedno z najstarszych i najdłużej istniejących na rzeszowskim rynku centrów. W ubiegłym roku obiekt przeszedł gruntowną przebudowę przygotowującą powierzchnię dla nowych kluczowych najemców. Na dwóch piętrach klienci mogą znaleźć ponad 70 lokali handlowych i punktów usługowych. Wśród nich m.in. innowacyjny klub fitness CityFit (funkcjonujący 24h/dobę), sportowy sklep Decathlon oraz sklepy Sizeer, 50Style, Quiosque, Monnari, Deichmann, CCC, Wojas, Martes Sport, Sephora, Rossmann, Hebe oraz funkcjonujący w ramach food courtu Subway, Protein Bar i Telepizza. Plaza Rzeszów połączona jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc, mając w ramach kompleksu, jako jedyne centrum w Rzeszowie, ofertę hipermarketu. Centrum oferuje ponad 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych.

Źródło: Rzeszów Plaza

Fotografia: Rzeszów Plaza

Data publikacji: 7 marca 2020