Dołącz do wyjątkowego świata eventów GOLDEN ROCKET!

Uwielbiamy, gdy coś się dzieje! Dlatego eventy to nasz żywioł! Kreujemy nieszablonowe koncepty, odpowiadamy za logistykę i przebieg wydarzeń od momentu narodzenia się pomysłu do czasu, gdy zgasną wszystkie światła!


Dbamy o każdy szczegół, aby zrealizować nie tylko cele naszych klientów, ale także sprawić, by każdy event stał się wyjątkowym wspomnieniem dla uczestników! Jesteśmy zespołem ekspertów z bogatym doświadczeniem oraz zróżnicowanymi zasobami, dzięki czemu potrafimy sprostać wszelkim oczekiwaniom klientów. Jednym z najważniejszych atutów naszej agencji jest zdolność do zapewnienia kompleksowej obsługi.

Mając wieloletnie doświadczenie w branży, rozumiemy szczególne potrzeby branży centrów handlowych i sieci sklepów detalicznych, dzięki czemu potrafimy stworzyć innowacyjne oraz unikalne koncepcje eventów wspierających sprzedaż i budujących wizerunek marki. Naszą najcenniejszą zaletą jest kreatywność! Do każdego zapytania podchodzimy strategicznie, odpowiadając sobie na wiele pytań, kreując nowe wizje, pomysły i finalnie proponując Klientom najlepsze rozwiązania związane z akcjami CSR, eventami prosprzedażowymi, artystycznymi, fabularyzowanymi, grami terenowymi, targami, itd. Nasi projektanci, graficy i organizatorzy są w stanie stworzyć niepowtarzalne scenografie, oprawy muzyczne i multimedialne, które wzbogacają doświadczenie uczestników. Kochamy przygotowywać nieoczekiwane rozwiązania!

Dodaj do swoich eventów moc niezapomnianych wrażeń i już dziś skontaktuj się ze mną! Tomasz Mrozek, Client Service Manager, Golden Rocket Agency, tomasz.mrozek@goldenrocket.pl.


Czytaj online Shopping Mall Marketing 2023

Źródło:

Fotografia:

Data publikacji: 11 października 2023