Samoobsługowa drukarka zeccer -1

Druk. Zawsze tam gdzie Ty

Narodził się konsument 2.0. Zamiast kupować, woli mieć dostęp do gotowych rozwiązań i korzystać z nich razem z innymi. Zaczęło się od domów, samochodów i rowerów. Teraz przyszła pora na samoobsługowy druk!


O czym myślimy, gdy pada modne od 10 lat określenie „gospodarka współdzielenia”? Głównie o kanapie dla turysty w prywatnym mieszkaniu albo wożeniu zagranicznego gościa swoim autem. Czasem też przyjdzie nam do głowy wymienianie się odzieżą, puszczanie w obieg przeczytanych książek, a także systemy rowerów miejskich i hulajnóg. Sharing economy kojarzy się jednak z coraz większą liczbą dóbr i usług. Spółka Zeccer od kilku lat realizuje wizję współdzielenia. W tym przypadku mowa o usłudze druku.

Ok. 82% mieszkańców Polski korzysta z drukarki przynajmniej raz w roku. Dla większości osób potrzeba druku jest jednak okazjonalna. Po co więc kupować drukarkę? Zajmuje ona tylko miejsce w domu i dokłada problem eksploatacji. Samoobsługowe drukarki Zeccer to przykład filozofii „dostęp zamiast własności”. Przy coraz większej liczbie dostępnych punktów druku stają się one powszechniejsze i przystępniejsze dla użytkowników. Zarządcy placówek handlowych uznali taką usługę za potrzebną i przyszłościową. Coraz większe zainteresowanie samoobsługowym drukiem potwierdza, że podjęli oni dobrą decyzję.

Pod jednym dachem
Centra handlowe nieustannie poszerzają wachlarz usług dostępnych dla klientów. Ważne jest, aby odwiedzający placówki znaleźli w jednym miejscu jak najwięcej potrzebnych im na co dzień udogodnień i mogli załatwić wszystkie sprawy. Jakie korzyści odnoszą centra współpracujące z Zeccerem? Łatwo to wyjaśnić na przykładzie lokalizacji, w których już funkcjonują drukarki samoobsługowe. Są to m.in. Manufaktura, Westfield Arkadia, Wola Park, czy Wroclavia.

Klienci odwiedzają CH z wielu powodów. Dziś placówki handlowe mają szeroką ofertą nie tylko handlową, ale też usługową i rozrywkową. Cała idea działalności centrów opiera się na tym, by goście znaleźli w jednym budynku wszystko, czego potrzebują. Klienci korzystający z usług na terenie CH w większości przypadków na tym jednak nie poprzestają. Korzystają również z innych aspektów oferty – odwiedzają wybrane sklepy oraz lokale gastronomiczne.

Druk może być eko
Jeśli z urządzeń drukujących korzystasz tylko od czasu do czasu, to nie opłaca Ci się kupowanie ich na własność. Za współużytkowaniem przemawiają takie czynniki jak oszczędność, wygoda, a nawet ekologia! Im częściej udostępniasz urządzenia innym, tym mniej zanieczyszczasz środowisko. Oszczędzasz też energię potrzebną do ich wyprodukowania. Jedna drukarka w CH może zredukować elektroodpady nawet o tonę rocznie. Dodatkowo spółka Zeccer poddaje recyklingowi zużyte tonery, a drukarki są energooszczędne.

Jak to działa?
Jesteś zainteresowany szybkim wydrukiem? Wyślij dokumenty załączone do wiadomości e-mail na adres drukarki. System zajmie się pozostałymi elementami procesu. Wydruk jest w pełni bezpieczny. Cały proces przesyłania dokumentów do drukarki jest szyfrowany, a pliki usuwane po wydrukowaniu. Za usługę możesz zapłacić na wiele wygodnych sposobów: kartą, płatnościami on-line czy Blikiem. Dla CH usługa nie wiąże się z żadną dodatkową pracą, ponieważ urządzenie jest podłączone do Internetu co umożliwia stały nadzór nad procesem druku oraz materiałami eksploatacyjnymi i serwisem.

Dotychczasowe modele konsumpcji, polegające na kupowaniu i mnożeniu produktów ponad potrzebę, miały wiele wad. Czas spróbować czegoś nowego! Więcej szczegółów na stronie www.zeccer.pl.

Źródło: Zeccer

Fotografia: Zeccer

Data publikacji: 24 marca 2022