Easy Scan - Expansja Advertising - Magazyn Galerie Handlowe

Działania pro-sprzedażowe mogą być naprawdę EASY

Magazyn Galerie Handlowe ONLINE

Wiele działań pro-sprzedażowych, jakie znaliśmy dotychczas, już niedługo może odejść w zapomnienie. Sytuacja ta spowodowana jest nie tylko pandemią COVID-19, ale także coraz mniejszą uwagą, na jaką możemy liczyć ze strony klientów. Podążając za rosnącym online life, musimy odłożyć na bok wiele tradycyjnych rozwiązań lub sprawić, aby stały się one prostsze.

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że nie istnieje inne porównywalne urządzenie, które tak mocno organizowałoby tak wiele obszarów naszego życia, jak telefon komórkowy. To, bez czego klienci na pewno nie wychodzą z domu – a co za tym idzie – bez czego nie odwiedzają centrów handlowych – to telefon.

Bądźmy w stałym kontakcie
Dzięki EASY SCAN kontakt z działaniami pro-sprzedażowymi ma miejsce nie tylko podczas wizyty w centrum handlowym, ale w dowolnym miejscu i o każdej porze. EASY SCAN to aplikacja wyposażona w system automatycznego odczytywania danych z paragonów. Dzięki aplikacji klienci mają stały dostęp do ofert specjalnych, informacji związanych z promocją, konkursem czy loterią. Ponadto stale mogą angażować się w quizy i zabawy publikowane w aplikacji. Powiadomienia, w które wyposażona jest aplikacja, pozwalają zwrócić uwagę klientów na to, co się aktualnie dzieje.

Skanuj paragony
Easy Scan umożliwia kompleksowe zorganizowanie akcji pro-sprzedażowych, których mechanika oparta jest na robieniu zakupów i nagradzaniu uczestników. Easy Scan jest szyty na miarę. Oznacza to, że można dopasować go do specyficznych potrzeb centrum handlowego pod względem celów i wyglądu. Ułatwia organizację i wdrożenie konkursów, sprzedaży premiowych, czy loterii.

Róbmy rzeczy łatwiejszymi
Do zalet Easy Scan zaliczyć trzeba funkcjonalność oraz wygodę. W ostatnim czasie na znaczeniu zyskały również działania samoobsługowe. Dzięki aplikacji klient samodzielnie skanuje paragon i zarządza kontem. Aplikacja pozwala klientom dokonać rejestracji w dowolnym czasie i miejscu oraz na bieżąco śledzić swój profil.

Sprawdzajmy efekty
Dobrze przeprowadzona akcja pro-sprzedażowa to akcja efektywna, ale też dająca jak najwięcej informacji o zachowaniach klientów. Easy Scan umożliwia tworzenie obszernej bazy analitycznej, prezentującej preferencje zakupowe klientów. Dzięki niej możliwe jest uzyskanie dostępu do raportów cząstkowych, końcowych, a także raportów z wydawania nagród. Na podstawie zebranych danych możemy podejmować decyzje wzmacniające skuteczność działania i to w trybie natychmiastowym. Easy Scan pozwala nam na precyzyjne dopasowanie akcji, a co za tym idzie przyciąganie większej ilości zadowolonych klientów.

Współpracujmy z profesjonalistami
Easy Scan to aplikacja stworzona przez poznańską agencję reklamową Expansja Advertising, która od lat dużą część swojego działania poświęca galeriom handlowym. Easy Scan jest efektem doświadczenia zebranego podczas prowadzenia eventów, konkursów, loterii, itp. Decydując się na aplikację, masz gwarancję opracowania wybranego mechanizmu, opiekę nad sprawami formalno-prawnymi, zakup i logistykę nagród, tworzenie i dostarczanie raportów, oraz kompleksową obsługę. Easy Scan to ułatwienie nie tylko dla klientów, ale także dla Twojej galerii. Sprawdź to samodzielnie!


Zobacz najnowszy Magazyn Galerie Handlowe ONLINE

Magazyn Galerie Handlowe - TOP - wrzesień-pazdziernik 2020

Źródło: Expansja Advertising

Fotografia: Expansja Advertising

Data publikacji: 7 września 2020