RedEye - reklama wizualna

Dziesiątki reklam, miliony odbiorców

Grupa REDEYE to modelowy przykład na to, że rodzinne firmy stanowią motor napędowy polskiej gospodarki, która w ostatnich latach notuje rekordowe wzrosty PKB. Zaczynali 17 lat temu jako lokalna agencja, dziś są jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży reklamowej w Polsce i zajmują ugruntowaną pozycję w grupie liderów w brandingu i rebrandingu. Ich wachlarz usług znacznie wykracza poza możliwości innych firm z tego segmentu, choćby za sprawą ich własnego Domu Mediowego!


Owoce pracy dostępne w sieci
Grupa REDEYE to gigantyczne przedsięwzięcie, firma posiada wyspecjalizowany park maszyn oraz własne hale produkcyjne. Spółka ma doświadczenie w tworzeniu reklam dotyczących każdej dziedziny życia. Tworzy je dla galerii handlowych i sieci sklepów (M1, sieć Atrium, sieć OMNI Centrum, Forum Gliwice, Żabka, Rabat), hoteli (Ibis, Imperial Capital), szkół i uczelni wyższych (Uniwersytet Jagielloński, Politechnika Gliwicka i Częstochowska, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, Państwowa Szkoła Muzyczna w Raciborzu), parków rozrywki (Wodny Park Tychy). REDEYE zrealizował także wiele zamówień w sferze transportu (branding Międzynarodowego Dworca Przesiadkowego w Katowicach czy dworca PKP w Nidzicy), turystyki (oznakowanie stacji Polskich Kolei Linowych na Gubałówce i Mosornym Groniu), jak również na rzecz szpitali i przychodni, Totalizatora Sportowego, komisariatów policji, salonów kosmetycznych, fryzjerskich czy wreszcie dla jednostek administracji publicznej.

Mistrzowska kampania promocyjna
O tym, że Dom Mediowy OUTMEDIA wyróżnia się na rynku i jest niezwykle skuteczny w działaniu, świadczy chociażby to, że to właśnie tej jednostce powierzono w 2021 roku stworzenie kompleksowej kampanii informacyjnej i promocyjnej World Athletics Relays – Lekkoatletycznych Mistrzostw Świata Sztafet, które zorganizowano na Stadionie Śląskim. W ramach tego przedsięwzięcia Grupa REDEYE stworzyła dziesiątki reklam, które dotarły do milionów odbiorców na terenie całego kraju.

Za sprawą REDEYE o World Athletics Relays można było usłyszeć i przeczytać w RMF FM, Radiu Katowice jak również w kilkunastu innych stacjach radiowych, gazetach i portalach, a spoty filmowe emitowane były m.in. w TVP.

Powstała także monumentalna reklama graficzna na kopule ronda przy alei Korfantego w Katowicach, reklama wideo witała wszystkich z gigantycznego telebimu nad wejściem dworca PKP w Katowicach, wielkoformatowymi reklamami zostały oklejone budynki przy głównych arteriach Katowic, Chorzowa i Tych. Kampania w mediach społecznościowych również okazała się strzałem w dziesiątkę, zbierając dziesiątki tysięcy polubień.

W 2021 roku Grupa REDEYE Sp. z o.o. gościła na prestiżowym wydarzeniu, jakim było Międzynarodowe Forum Gospodarcze. Jako uhonorowanie dotychczasowej – niemal 20-letniej pracy. Firma otrzymała nagrodę European Economic Award przyznanej z ramienia Europejskiego Ośrodka Rozwoju Gospodarki. To prestiżowe wyróżnienie otrzymują przedsiębiorstwa, które charakteryzują się innowacyjnością, wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań przyczyniając się jednocześnie do rozwoju gospodarczego i potwierdzając tym samym pozycję lidera w swojej branży.

Źródło: RedEye

Fotografia: RedEye

Data publikacji: 8 sierpnia 2022