EKO kosze sklepowe dla Twojego biznesu

Kosze sklepowe są niezbędnym elementem wielu lokali handlowych, ułatwiają klientom przenoszenie produktów oraz zachęcają do zakupów. Przy wyborze odpowiednich koszy sklepowych ważne jest uwzględnienie czynników takich jak rozmiar lokalu, rodzaj asortymentu oraz preferencje klientów. Należy zwrócić uwagę na materiał z jakiego produkowane są kosze sklepowe, gdyż przy wyborze należy kierować się estetyką, trwałością, budżetem oraz rodzajem produktów, które będą w nich umieszczane. Popularnym materiałem jest tworzywo sztuczne, metal czy drewno.


Niezaprzeczalnym faktem jest to, iż kosze sklepowe wykonane z tworzywa sztucznego są lekkie, łatwe do czyszczenia i odporne na korozję oraz dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej i korzystnej cenie. Dobrym rozwiązaniem są kosze sklepowe wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, ponieważ są odpowiednie dla wielu sklepów i sieci handlowych, które pragną podjąć bardziej ekologiczne podejście do swojej działalności.

Wybór koszy sklepowych z recyklingu może przynieść wiele korzyści dla biznesu, środowiska i społeczeństwa. Pomaga ograniczyć zużycie surowców naturalnych oraz ilość odpadów powstałych w procesie produkcji. Należy pamiętać, iż wybór koszy eko wpisuje się w ideę ochrony środowiska, ale także pozytywnie wpływa na wizerunek lokalu handlowego.

Liderem na rynku polskim jak i europejskim wśród producentów koszy sklepowych jest Grupa Kon-Plast sp. z o.o., która specjalizuje się w produkcji artykułów do wyposażenia lokali handlowych, w szczególności koszy sklepowych, listew cenowych, produkuje także ramki plakatowe, przegrody regałowe oraz inne detale POS. Grupa Kon-Plast to przede wszystkim rodzinna firma z tradycjami, która zajmuje się również produkcją skrzyniopalet typu BIG BOX, skrzyń oraz pojemników do transportu i magazynowania oraz artykułów AGD m.in.: pojemników do przechowywania, koszyczków, wiader z indywidualnym nadrukiem.

Zgodnie z przyjętą strategią firma nieustannie dostosowuje potencjał przedsiębiorstwa do wymagań współczesnego rynku, a w szczególności kieruje się dbałością o ochronę środowiska i zasadami zrównoważonego rozwoju, wdraża działania proekologiczne poprzez inwestycje w energooszczędne maszyny i przyjazne środowisku technologie. W produkcji wykorzystana jest energia elektryczna z odnawialnych źródeł energii, a dowodem na to jest uzyskany certyfikat energetyczny.

Wszystkie wyprodukowane artykuły podlegają recyklingowi, a z uzyskanego granulatu produkowany jest kolejny detal. Firma nie generuje odpadów, a celowo dobrany asortyment pozwala wykorzystać regranulat w kolejnej produkcji. Jako solidny i rzetelny partner zapewnia wysoką jakość produktów, krótki cykl produkcyjny, terminowość dostaw oraz profesjonalne doradztwo. Siedziba firmy wraz z halą produkcyjną i magazynową mieści się w logistycznym centrum Polski przy autostradzie A2.

Grupa Kon-Plast zapewnia szeroki wachlarz koszy sklepowych z indywidualnym nadrukiem i atestem do kontaktu z żywnością, zapewniając ich lekkość i trwałość. Wybór eko koszy sklepowych Grupy Kon-Plast przynosi korzyści zarówno dla biznesu jak i dla środowiska. Jest to krok w kierunku bardziej zrównoważonej działalności, który może przyciągnąć klientów, obniżyć koszty i wpłynąć pozytywnie na wizerunek marki.


GRUPA KON-PLAST Sp. z o.o., Modła Królewska, ul. Kaliska 5, 62-571 Stare Miasto k/Konina, Kontakt: biuro@konplast.com.pl

Źródło: Grupa Kon-Plast

Fotografia: Grupa Kon-Plast

Data publikacji: 17 października 2023