Firma ILUO będzie obecna w projekcie Modern Store 2024

Firma ILUO jest producentem profesjonalnego oprogramowania wspierającego zarzadzanie małym i średnim przedsiębiorstwem. Marka specjalizująca się ponadto w obsłudze sprzedaży wielokanałowej obecna będzie w nadchodzącej edycji projektu Modern Store 2024.


Z rozwiązań ILUO korzystają hurtownicy, pojedyncze sklepy detaliczne, jak również sieci sprzedażowe posiadające wiele punktów handlowych. Wykorzystanie własnej platformy programistycznej daje firmie możliwość łatwej rozbudowy lub przebudowy standardowej funkcjonalności, co pozwala na wdrożenia także w firmach działających w nietypowych branżach.

Pełnię możliwości system ILUO Biznes pokazuje w przypadku sieci sprzedażowych. Dzięki możliwości pracy w chmurze oraz wsparciu wielooddziałowości można szybko i wygodnie wdrożyć model, w którym kadra zarządzająca ma pełny wgląd online w funkcjonowanie całej sieci sprzedażowej, a pracownicy lokalni otrzymują ograniczony dostęp, regulowany precyzyjnym systemem uprawnień. Możliwość podglądu stanu towaru w innym sklepie sieci, przesuwania towaru i przekierowywanie klientów pomiędzy sklepami, przyjmowanie i rozliczanie zwrotu towarów zakupionych w innych punktach, to w tej sytuacji czynności całkowicie naturalne.

Chmura zwalnia ponadto klientów z konieczności tworzenia i utrzymywania złożonej infrastruktury informatycznej oraz daje możliwość jej skalowania w zależności od potrzeb, w tym sezonowości sprzedaży. Wspierając sektor retail, program ILUO Biznes obsługuje ekrany dotykowe oraz komplet urządzeń peryferyjnych (drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, drukarki etykiet, terminale płatnicze, czy kolektory danych). Umożliwia jednoczesną obsługę stanowiska przez kilku pracowników (wraz z imienną identyfikacją wykonanych operacji), pozwala na jednoczesne otwieranie wielu dokumentów, wspiera programy lojalnościowe, płatności bonami czy kartami podarunkowymi, obsługuje wiele form płatności dla jednej transakcji. Zawiera zaawansowany mechanizm tworzenia cenników oraz promocji. Rozbudowany moduł raportowania pozwala na szybkie uzyskiwanie bieżących statystyk sprzedażowych i magazynowych, jak i na sprawne tworzenie przekrojowych analiz dla całej sieci.

Firma ILUO specjalizuje się też w obsłudze sprzedaży wielokanałowej, wspierając ideę omnichannel, tj. płynne łączenie różnych kanałów sprzedaży. Program ILUO Biznes integruje się z wieloma sklepami i platformami internetowymi oraz narzędziami do integracji e-commerce (jak np. BaseLinker). Dzięki rozbudowanemu API ma ponadto praktycznie nieograniczoną możliwość wdrożenia integracji z dowolnymi innymi systemami. Pozwala na współbieżną sprzedaż towaru w wielu kanałach stacjonarnych i e-commerce, dając jednakże możliwość prowadzenia niezależnej polityki cenowej i promocyjnej w każdym z nich oraz niezależnego (lub wspólnego) rozliczania. Wreszcie – wspiera także mobilnych handlowców.

Program obsługuje transakcje zagraniczne, w tym OSS, udostępnia interfejs i raportowanie w językach obcych, a nawet funkcję kodowania nazw i indeksów towarów w wielu językach.

Źródło: ILUO

Fotografia: ILUO

Data publikacji: 20 maja 2024