Ilona Szafer - Galeria Katowicka - panorama

Galeria Katowicka dołącza do Rady Programowej Magazynu Galerie Handlowe na rok 2021

Do grona ekspertów wypowiadających się na łamach Magazynu Galerie Handlowe w 2021 roku dołącza Galeria Katowicka, reprezentowana przez Ilonę Szafer z firmy Savills Investment Management. Centrum handlowe zarządzane jest przez firmę APSYS Polska.


Ilona Szafer posiada 15-letnie doświadczenie zawodowe w branży nieruchomości. W Savills Investment Management odpowiada za asset management nieruchomości o łącznej powierzchni 420 tys. mkw. i wartości 610 milionów euro, zlokalizowanych w południowej części Polski. Wśród zarządzanych przez nią inwestycji znajdują się obiekty handlowe i logistyczne takie jak: Galeria Katowicka, centra dystrybucyjne Amazon Gliwice i H&M Bolesławiec oraz parki logistyczne w Sosnowcu i Wrocławiu. Wcześniej pracowała jako Asset Manager dla brytyjskiego funduszu Meyer Bergman, Leasing Director centrum handlowego Wrocław Fashion Outlet oraz Leasing Director galerii Silesia City Center. Ilona jest absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania i Języków Obcych oraz licencjonowanym Zarządcą Nieruchomości. Swoje kwalifikacje zawodowe rozwijała na prestiżowych szkoleniach z zakresu leasingu w Belgii oraz Stanach Zjednoczonych.

Galeria Katowicka to jeden z najważniejszych obiektów handlowych ponad 2-milionowej aglomeracji katowickiej. Sam budynek to nowoczesna i ze smakiem zaprojektowana bryła. W umiejętny sposób łączy niezwykłego ducha tworzonego przez 16 kielichów dworca kolejowego z najnowszymi trendami sztuki architektonicznej. Wnętrze galerii, utrzymane w czerni i bieli, wyróżnia się lekkością i elegancją. Dzięki restauracjom i sklepom, do których wejście prowadzi bezpośrednio z ul. 3 Maja i Placu Marii i Lecha Kaczyńskiego, obiekt harmonijnie wpisuje się w najbliższe otoczenie. Powierzchnie handlowe Galerii Katowickiej są nowym wyznacznikiem mody stolicy Śląska. Na 5 poziomach galerii klienci znajdą doskonale zbilansowany zestaw blisko 250 sklepów i powierzchni handlowych. Odpowiedni styl i podążanie za najnowszymi trendami zapewni bogata oferta marek modowych. Zadowolenie z dokonanego wyboru zagwarantują wizyty w sklepach z artykułami gospodarstwa domowego, wyposażeniem wnętrz, biżuterią czy elektroniką. Każdego dnia wśród powierzchni handlowych można znaleźć ciekawe promocje i wyprzedaże. Galeria sąsiaduje z dworcem kolejowym KATOWICE GŁÓWNE, jednym z najważniejszych elementów systemu komunikacyjnego aglomeracji.

Rada Programowa, do której dołącza Galeria Katowicka to grono ekspertów i specjalistów wśród zarządców centrów handlowych, sieci handlowych oraz firm świadczących usługi dla sektora RETAIL. Przedstawiciele Rady Programowej wpływają na kształt merytoryczny pisma i prezentują swój punt widzenia oraz opinie w kontekście aktualnie panujących trendów rynkowych i branżowej problematyki, opisywanej w autorskich publikacjach naszych dziennikarzy.

Magazyn B2B Galerie Handlowe Online to lider medialny w obszarze działalności centrów i sieci handlowych w Polsce. Periodyk stanowi przegląd najważniejszych opinii kluczowych przedstawicieli sektora handlowego i nieruchomości handlowych, a także gromadzi wywiady, felietony i publikacje eksperckie związane z funkcjonowaniem branży, trafiając do decydentów, działów marketingu i ekspansji branży handlowej i nieruchomości handlowych w całej Polsce.


Banner-sesja-fotograficzna-centrum-handlowego

Bazy danych RETAIL

Źródło: Galeria Katowicka

Fotografia: Galeria Katowicka

Data publikacji: 16 grudnia 2020