Galeria Marjon - Magazyn Galerie Handlowe - 1

Galeria Marjon – doskonała lokalizacja i atrakcyjny mix najemców

Galeria Marjon to kameralne centrum handlowe zlokalizowane w Augustowie przy ulicy Mazurskiej 10. Dobra lokalizacja i rozpoznawalne marki w ofercie obiektu powodują, że jest to jedno z ulubionych miejsc zakupów okolicznych mieszkańców.


Liczba odwiedzających centrum handlowe każdego miesiąca – wliczając w to również klientów z sąsiedniej Litwy i Białorusi – to około 50.000 osób. Jest to między innymi wynikiem doskonałej lokalizacji, gdyż obiekt zlokalizowany jest w przy trasie DK16 – droga na Ełk/Olsztyn. Duży parking z wyraźnie oznaczonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych to niezaprzeczalny atut zachęcający do zakupów. Galeria Marjon jest jednym z największych miejsc tego typu w okolicach Augustowa. Klienci centrum mają tu szeroki wybór produktów, oferowanych przez renomowne marki, prowadzące w obiekcie swoją działalność. Wśród nich znajdują się m.in. elektromarket Media Expert, salony obuwnicze CCC oraz Deichmann, Biedronka, czy też 5.10.15. z bogatą ofertą odzieży dziecięcej.

Architektura obiektu to połączenie wysokiej jakości naturalnych materiałów wykończeniowych z nowoczesnymi i zaskakującymi rozwiązaniami stylistycznymi we wnętrzu. Można tu połączyć satysfakcjonujące zakupy z chwilą relaksu. Łączna powierzchnia sprzedaży to niemal 2000 m.kw. Niewątpliwym atutem Galerii Marjon jest duży parking z 126 miejscami parkingowymi. Przed centrum handlowym znajduje się również przystanek komunikacji miejskiej, umożliwiający dojazd na zakupy klientom nawet z najdalszych dzielnic Augustowa.


Realizacja sesji fotograficznej – Impatient Studio

Źródło: Galeria Marjon

Fotografia: Impatient Studio

Data publikacji: 29 września 2020