Galeria Rumia

Galeria Rumia poszerza grono swoich najemców!

Na początku nowego roku, Galeria Rumia powiększy swoją ofertę o markę DepilConcept – ogólnoświatową sieć nowoczesnych gabinetów kosmetycznych, która obecnie posiada ponad 183 salony na całym świecie.


Misją DepilConcept jest świadczenie najwyższej jakości usług z zakresu fotodepilacji, fotoodmładzania oraz fototerapii ciała. Gabinet DepilConcept znajdować się będzie na poziomie -1 (naprzeciwko Rossmann) i zajmie lokal o powierzchni 93 mkw. Dzięki zachodzącym zmianom, większej lojalności klientów, którzy przywiązali się do oferty obiektu, Galeria Rumia przedłużyła także trzy kolejne umowy najmu z Play, Due Travel oraz Caffe Zakątek.

Galeria Rumia mieści się przy ul. Jana III Sobieskiego 14A w Rumi. To jedno z dwóch centrów handlowych w mieście, oferujące na powierzchni ponad 39 tys. m kw. bogaty wybór znanych i cenionych marek. W gronie najemców znajdują się m.in. Reserved, Mohito, Monnari, House, Cropp, Rossmann, Empik, Jysk, Neonet, Pepco, KiK. W Galerii Rumia znajduję się również supermarket Biedronka, siłownia Calypso oraz jedyne w Rumi kino-Multikino.

Źródło: Galeria Rumia

Fotografia: Galeria Rumia

Data publikacji: 13 grudnia 2021