Galeria Rumia

Galeria Rumia ze znacznym wzrostem odwiedzalności

Dane dotyczące odwiedzalności centów handlowych w Polsce w ostatnim czasie przebiły wyniki sprzed pandemii. Odwiedzalność w oparciu o Footfall Density Index najszybciej rośnie w dużych miastach, a wskaźnik wyniósł + 2,5% w porównaniu do 2019 roku. W trendy te wpisuje się także Galeria Rumia, jednak w przypadku tego obiektu wzrosty są znacznie większe.


Zmiana właściciela obiektu i systemu zarządzania, rozpoczęty proces metamorfozy Galerii, a także zachowanie najważniejszych najemców i podpisanie nowych umów najmu ze znaczącymi markami przyczyniły się do ponad 30% wzrostu odwiedzalności Galerii Rumia w drugiej połowie 2021 roku w porównaniu do poprzednich okresów. Trendy wzrostowe mają swoją kontynuację od początku tego roku. Wyniki za pierwszy kwartał 2022 roku zapowiadały się bardzo dobrze, a otwarcia w kwietniu i maju sklepów Sinsay i Action przyczyniły się do kolejnego ponad 20% wzrostu footfall w ostatnim kwartale.

Wyniki odwiedzalności osiągane przez Galerię Rumia w ostatnich miesiącach są najwyższe od paru lat, a biorąc pod uwagę plany dalszego rozwoju przez nowych właścicieli, możemy spodziewać się utrzymania trendu wzrostowego i kolejnych rekordów pod koniec 2022 roku.

Galeria Rumia to obiekt w samym sercu miasta Rumia, zlokalizowany w dobrze skomunikowanym miejscu – dogodnym zarówno dla podróżujących samochodem, jak i komunikacją miejską. Powierzchnia najmu to ponad 16 800 mkw. Do dyspozycji klientów jest przestronny, zadaszony parking, który pomieści 460 samochodów. Na trzech poziomach znajduje się 90 lokali, przeznaczonych na sklepy oraz punkty usługowe. Wśród głównych najemców znajdziemy m.in.: Biedronkę, Sinasay, Action, Cropp, House, Monnari, KIK, Pepco, Empik, NEONET, klub fitness Calypso, multipleks kinowy Multikino czy drogerię Rossmann.


Sesje fotograficzne centrów handlowych. Zobacz nasze zdjęcia!

Banner-fotografia-nieruchomosci-2-Impatientstudio.pl_-1024x614

Źródło: Galeria Rumia

Fotografia: Galeria Rumia

Data publikacji: 10 sierpnia 2022