03_Galeria RONDO Bochnia

Galerii Rondo w Bochni z nowymi najemcami

Galeria Rondo w Bochni poszerza swoją ofertę o kolejnych najemców. Do ogłoszonego niedawno sklepu spożywczego Netto, dołącza międzynarodowa sieć dyskontów Dealz oraz HalfPrice – pierwszy polski koncept w kategorii off-price na tak dużą skalę.


Należąca do Grupy CD Locum Galeria Rondo, stawia na nowe koncepty, do tej pory niedostępne w Bochni. Centrum podpisało umowy najmu na 3 nowe lokale: Netto (ok. 1 500 mkw), HalfPrice (ok. 1 250 mkw), Dealz (ok. 700 mkw) oraz powiększenie salonu Sinsay do ok 700 mkw. Wszystkie zmiany zostaną wprowadzone w połowie grudnia, tak aby klienci mogli skorzystać z poszerzonej oferty jeszcze przed świętami.

„Cieszymy się, że do grona naszych najemców dołączają aż trzy marki o unikalnej ofercie, z czego wszystkie to spektakularne nowości, do tej pory niedostępne w Bochni. Dealz oferuje kilka tysięcy produktów znanych marek, ze szczególnym naciskiem na marki brytyjskie, do niedawna niedostępne na polskim rynku. Netto debiutuje w nowym koncepcie 3.0. charakteryzującym się większa przestronnością, licznymi rozwiązaniami proekologicznymi, a przede wszystkim szerszą ofertą asortymentową. W końcu HalfPrice, nowy bardzo atrakcyjny dla klientów koncept off-price, oparty na sprzedaży produktów znanych, światowych marek po okazyjnych cenach Wszystkie trzy marki, stanowią świetne uzupełnienie obecnej oferty naszego obiektu, czyniąc go jeszcze bardziej atrakcyjnym i zróżnicowanym. Na tym jednak nie koniec zmian – do końca roku planujemy także otwarcie powiększonego salonu zoologicznego AleAnimale, przearanżowanie kwiaciarni SunFlower oraz pojawienie się wyspy z akcesoriami telefonii komórkowej Fonmix. Natomiast początkiem 2022 zaplanowaliśmy powiększenie i odświeżenie lokalu CCC do ponad 600 mkw oraz otwarcie nowego salonu z wyposażeniem wnętrz” – mówi Tomasz Gądek, zarządca Galerii Rondo.

Źródło: Galeria Rondo

Fotografia: Galeria Rondo

Data publikacji: 10 grudnia 2021