Hiszpański Desigual z salonem w Designer Outlet Sosnowiec

Hiszpański Desigual z salonem w Designer Outlet Sosnowiec

Niepowtarzalne wzory, mocne kolory i unikatowe projekty – Desigual to marka jedyna w swoim rodzaju, a jej propozycje pokochała cała Europa. Teraz jest dostępna w wyjątkowych outletowych cenach. Desigual dołączył do grona najemców Designer Outlet Sosnowiec.


Hiszpański Desigual zagościł w przestronnym lokalu o powierzchni bez mała 260 mkw. Klienci znajdą tu pełny asortyment oryginalnych kolekcji damskich, męskich oraz akcesoriów marki w atrakcyjnej outletowej cenie, od 30% do nawet 70% taniej w porównaniu do cen regularnych. Na kupujących czekają płaszcze, kurtki, swetry, sukienki, buty czy kolekcje sportowe, inspirowane rodzimym barcelońskim kolorytem i zamiłowaniem do wzorów i architektonicznych struktur miasta Gaudiego.

Marka od dawna ma szerokie grono wiernych klientów na całym świecie, a od kilku lat także w Polsce. Nie tylko fashionistki pokochały Desigual za niepowtarzalne propozycje, hiszpański temperament, bogate zdobienia i nieoczywiste zestawienia. To rozpoznawalne, niedające się z niczym pomylić wzornictwo jest znakiem rozpoznawczym marki. To też misja, jaką przyjęli projektanci – szerzenie optymizmu i radości na każdym kroku i w każdym miejscu. Co więcej, marka jest bardzo związana z działaniami proekologicznymi i produkuje w sposób zrównoważony, co nie pozostaje bez znaczenia dla współczesnego konsumenta.

Desigual posiada ponad pół tysiąca butików w znakomitych lokalizacjach na całym świecie, tym bardziej cieszy nas, że swój salon otworzyła właśnie w Designer Outlet Sosnowiec, to pierwszy i na razie jedyny salon outletowy w regionie. Jest to doskonałe uzupełnienie rozwijającego się w naszym centrum tenant mixu o kolejną markę premium, ale też niezwykle ciekawą i zaangażowaną społecznie. Otwarcie kolejnego salonu z modą premium to także element strategii leasingowej, która właśnie ten segment rozwija przede wszystkim. Chcemy zapewniać klientom centrum najlepszą i najciekawszą ofertę w regionie, dlatego bardzo selektywnie uzupełniamy grono najemców, wyszukując ciekawe, unikatowe propozycje – mówi Dariusz Obołończyk, Center Manager Designer Outlet Sosnowiec, ROS Retail Outlet Shopping.


Sesje fotograficzne sklepów - Impatient Studio

Źródło: Designer Outlet Sosnowiec

Fotografia: Designer Outlet Sosnowiec

Data publikacji: 27 maja 2022