Kampania reklamowa NoVa Park - magazyngalerie.pl-1

NoVa Park z nową kampanią reklamową

Z początkiem lutego ruszyła kampania reklamowa NoVa Park, promująca zimowe wyprzedaże w centrum handlowym, dając początek nowej wyrazistej linii kreatywnej. Modowe perełki, bogata oferta handlowa i przede wszystkim liczne rabaty.


Zimowe wyprzedaże, choć z opóźnieniem, właśnie zawitały do NoVa Park. Na miłośników zakupowego szaleństwa, do których skierowana jest kampania reklamowa czeka około 140 sklepów i punktów usługowych, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak Pull&Bear, Intersport, Home&You, Homla, Super-Pharm czy Bershka. W tym sezonie promocje sięgają nawet -75%. Po pięciotygodniowym lockdownie mieszkańcy Gorzowa i okolic mogą już odwiedzić – przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa – zarówno sklepy odzieżowe, obuwnicze, z akcesoriami i dodatkami, jak również te specjalistyczne – sportowe oraz z elektroniką.

NoVa Park

Nowy rok to standardowo także nowa linia kreatywna, która towarzyszy centrum przez kolejnych 12 miesięcy. Tym razem centrum postawiło na wyrazistą identyfikację graficzną z delikatnym wektorowym łukiem w tle nawiązującym do architektury budynku oraz kontrast kolorystyczny. Połączenie dwóch intensywnych i żywych kolorów przyciąga uwagę, a dynamiczna i radosna postać w centrum obrazu wywołuje ciepłe odczucia i pozytywne emocje. Kampania wizerunkowa „Gdy Ci się marzy coś z wyprzedaży!” jest realizowana z wykorzystaniem outdooru, materiałów POS i kampanii radiowych, a także w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej centrum handlowego.

Zimowe wyprzedaże lubi każdy, ale w tym roku jesteśmy jeszcze bardziej spragnieni zakupowego szaleństwa. Teraz w NoVa Park ulubione marki kuszą nas atrakcyjnymi promocjami, które niosą za sobą nie tylko oszczędności, ale także radość z zakupów – dokonywanych w bezpiecznych warunkach i przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa

– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

NoVa Park jest w pełni przygotowane na ponowne otwarcie sklepów. Centrum całkowicie dostosowało się do obowiązujących wymogów sanitarnych, a także wprowadziło dodatkowe rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających na terenie obiektu. Więcej informacji na temat bezpieczeństwa znajduje się na stronie internetowej centrum handlowego.


Banner-sesja-fotograficzna-centrum-handlowego

Źródło: NoVa Park

Fotografia: NoVa Park

Data publikacji: 4 lutego 2021