Galeria Fordon - Magazyn GH - 1

Keen Property Management rozszerza portfolio projektów

Zmiana profilu działalności, nowi najemcy, nowa oferta w segmencie fitness, powierzchnie biurowe oraz większa przestrzeń dla dotychczasowych najemców. Tak zapowiadają się zmiany w przejętej przez Keen Property Management Galerii Fordon w Bydgoszczy. Galeria wzbogaca portfolio KPM, a nowy właściciel zapowiada nową erę w działalności Fordonu.


Keen Property Management jest znana na polskim rynku z szerokiego portfela wysokiej jakości projektów, do których zalicza się m.in. Galeria Victoria w Wałbrzychu, Plaza Rzeszów, supermarket Carrefour w Konstancinie-Jeziorna, Hotel Ibis Styles w Wałbrzychu oraz sieć siłowni CityFit zlokalizowana na terenie całego kraju. Firma posiada również doświadczenie w podwyższaniu wartości aktywów poprzez wykorzystanie potencjału istniejących projektów.

Teraz do portfolio KPM dołączyła działająca od 2008 r. galeria Fordon w Bydgoszczy. Jest to miejsce, które stanowi dla mieszkańców miasta komfortową przestrzeń z rozbudowaną ofertą handlową. W czteropoziomowym obiekcie działają sklepy z ofertą modową, drogeryjną, usługami bankowymi, ubezpieczeniowymi, fryzjerskimi, telefonicznymi, a także kawiarnia.

Keen Property Management zdecydowało się na przejęcie obiektu z wielu względów. Jak tłumaczy – Richard Keen, Managing Director Keen Property Management – jest to miejsce z dużym potencjałem. – Mamy już gotowe plany zmian, które chcemy wprowadzić. Dzięki nim miejsce to zyska na atrakcyjności zarówno dla klientów, jak i nowych najemców. W najbliższym czasie rozpoczniemy proces przemodelowania, wprowadzając nowe marki z tzw. wysokiej półki, a tym samym wzbogacimy ofertę dla nowych klientów. Wpłynie to pozytywnie na postrzeganie Galerii przez mieszkańców Bydgoszczy. Będzie to także nowy punkt na mapie Polski, w którym pojawi się jedna z naszych głównych marek, czyli CityFit. Planujemy także rozwój powierzchni biurowej, która urozmaici ofertę całej galerii. Jest to kolejne miejsce, które dzięki naszym pomysłom i zaufaniu najemców do naszej marki zyska nowe życie i rozwinie skrzydła na lokalnym rynku – wyjaśnia Richard Keen, Managing Director Keen Property Management.

Richard Keen dodaje, że przejęcie to nowy początek dla Galerii i nowa jakość wizualna na lokalnym rynku. – W naszych planach jest powiększenie sklepu Rossmann, nowe salony m.in. Maxi Zoo i Action oraz otwarcie placu zabaw dla dzieci. Na najwyższej kondygnacji uruchomimy część biurową i gabinetową. Jest to rozwiązanie, które bardzo dobrze sprawdza się w naszych pozostałych obiektach.

Keen Property Management prowadzona przez Richarda Keena jest firmą zajmującą się zarządzaniem majątkiem i nieruchomościami. Specjalizuje się w projektach komercyjnych i mieszkaniowych na terenie całej Polski. Od czasu rozpoczęcia działalności w 2005 roku firma jest aktywna w rozwijaniu i zakupie nieruchomości mieszkaniowych i detalicznych w całej Polsce. Posiada zróżnicowany zespół pracowników, który dzięki swojemu dotychczasowemu doświadczeniu i wiedzy oferuje usługi we wszystkich aspektach zarządzania rynkiem nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Należą do nich wynajem, zarządzanie nieruchomościami, rozwój, poszukiwanie finansowania wraz z usługami związanymi z budową i zarządzaniem projektami.


Banner - sesje fotograficzne centrów handlowych

Źródło: Keen Property Management

Fotografia: Keen Property Management

Data publikacji: 12 maja 2021