Tariq Al Sakkaf - Change Lingerie

Change Lingerie: Klient musi wiedzieć, że galeria handlowa dba o jego bezpieczeństwo

Do czasu, kiedy zostanie zakończony program masowych szczepień, do galerii handlowych nie wróci normalność – podkreśla dla Magazynu Galerie Handlowe Tariq Al-Sakkaf, Członek Zarządu Change of Scandinavia Poland Sp. z o.o., właściciela marki Change Lingerie


Tariq Al-Sakkaf, Change Lingerie: Nie będzie imprez masowych: eventów, koncertów, pokazów mody, czyli wydarzeń gromadzących tłumy. Oczywiście, dla klientów można organizować imprezy on-line, ale pamiętajmy, że galeria handlowa to miejsce, w którym chcemy być obecni fizycznie, miejsce spotkań. Tego z kolei impreza on-line nie zapewni, może tylko przynieść korzyść sklepom. Być może jakimś rozwiązaniem jest stworzenie platformy zakupowej.

Pandemia wywarła i dalej wywiera zdecydowanie negatywny wpływ na branżę rozrywkową, w tym na eventy organizowane w galeriach handlowych. Można założyć, że w niedalekiej przyszłości, jeśli pozwolą na to wyniki szczegółowych analiz dotyczących rozwoju pandemii, to w okolicach lutego czy marca, w wersji ograniczonej, przy zachowaniu wymogów sanitarnych, wrócą do działalności kina czy teatry. Jednak na pełne otwarcie galerii, wraz z towarzyszącymi im centrami rozrywkowymi możemy liczyć dopiero wtedy, kiedy zakończy się masowy program szczepień, a więc nie wcześniej niż za rok.

Aby w roku 2021 odbudować odwiedzalność i poziom sprzedaży, a co za tym idzie, osiągnąć finansowe wyniki sprzed pandemii, centra handlowe będą musiały opracować strategię, dzięki której przyciągną klientów. Klient musi wiedzieć, że priorytetem dla galerii jest jego bezpieczeństwo, musi czuć się komfortowo. Inną z metod pozyskiwania klientów jest częstsze organizowanie akcji rabatowych, a także wydarzeń takich jak Black Friday czy Noc Zakupów. Te działania mogą stać się kołem zamachowym w funkcjonowaniu centrów handlowych.


Banner-sesja-fotograficzna-centrum-handlowego

Źródło: Change Lingerie

Fotografia: Change Lingerie

Data publikacji: 16 lutego 2021