Tariq Al Sakkaf - Change Lingerie

Change Lingerie: Kluczowe jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa

Niewątpliwie części wspólne w centrach handlowych przez dłuższy czas będą objęte pewnymi ograniczeniami – mówi dla Magazynu Galerie Handlowe Tariq Al-Sakkaf, Członek Zarządu Change of Scandinavia Poland Sp. z o.o.


Tariq Al-Sakkaf, Change Lingerie: Wydaje się, że na początku nie wszystkie miejsca w strefie foodcourt będą dostępne dla klientów, np. co drugi stolik będzie wyłączony z użycia. Na każdym znajdzie się dozownik z płynem dezynfekującym, a warunkiem korzystania z części wspólnych będzie używanie maseczek – a więc to, co już widzieliśmy latem 2020 roku.

Myślę, że gdy możliwe będą zgromadzenia (np. koncerty, loterie w centrach handlowych) będą one obarczone ograniczeniem ilości osób w nich uczestniczących. Prawdopodobnie najmniej ograniczeń będzie dotyczyć placów zabaw, po pierwsze dlatego, że trudno wprowadzić ograniczenia dzieciom, po drugie dotyczy to grupy wiekowej, która i tak w miarę normalnie będzie uczęszczać do przedszkoli i szkół. Uważam, że branża wprowadziła dotychczas dużo zmian mających na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa na terenie centów handlowych już po pierwszej fali pandemii. Wypracowane działania są skuteczne i warto je po prostu kontynuować.

Kluczowe jest przestrzegania zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego zarówno przez zarządzających centrami, jak i najemców i klientów. Dużym wsparciem dla obecnej sytuacji jest omnichannel. Na znaczeniu zyskuje elastyczność w dokonywaniu zakupów online z szybkim odbiorem w sklepie. Dzięki temu klient mniej czasu spędza w sklepie, jednocześnie nie rezygnując z najważniejszego waloru zakupów offline – dotknięcia i obejrzenia towaru przed jego zakupem. Każda licząca się sieć rozwija takie formy zakupu, które ułatwią klientowi dokonanie zakupu dając mu maksimum możliwości. CHANGE także mocno inwestuje w wielokanałowość, jednocześnie przenosząc wyjątkowe doświadczenia zakupowe – pomocy przy doborze idealnego rozmiaru bielizny z salonów stacjonarnych do sprzedaży online. W ostatnim czasie rozwinęliśmy profesjonalne doradztwo braffiterek w formie wideoczatu, co jest absolutnie nowatorskim pomysłem na obecne czasy.


Sesje fotograficzne sklepów - Impatient Studio

Źródło: Change Lingerie

Fotografia: Change Lingerie

Data publikacji: 15 czerwca 2021