Marta Półtorak-Millenium-Hall

Millenium Hall liderem regionu, gdzie łączy się handel z kulturą

Podsumowanie roku w branży RETAIL – Magazyn Galerie Handlowe 01/2020

Rok 2019 pozwolił Millenium Hall utrzymać pozycję Lidera Regionu. Potwierdzeniem jest wysoka odwiedzalność i rosnące obroty naszych Najemców i to w roku, kiedy zmalała liczba handlowych niedziel – podkreśla dla Magazynu Galerie Handlowe – Marta Półtorak, Właścicielka Centrum Kulturalno-Handlowego Millenium Hall w Rzeszowie

Naszym znakiem rozpoznawczym jest łączenie funkcji handlowej i kulturalnej. Możemy pochwalić się poszerzeniem oferty o nowe wiodące marki, jak np. Douglas, Tous, Intimissimi, Vision Express, jak i modernizacją, czy powiększeniem istniejących już salonów – Mango, Sephora, Vistula, Reserved, CCC, Mohito, Sinsay bądź 4F. Dzięki licznym akcjom Millenium Hall było najchętniej wybieranym miejscem do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Na wewnętrznym Skwerze dużą popularnością cieszyły się latem: dmuchany plac zabaw, fontanna, elektryczne samochodziki, ścianka wspinaczkowa, a zimą lodowisko. Na naszej scenie koncertowej wystąpili m.in. Kult, Taco Hemingway czy Daria Zawiałow, a także gościliśmy znanych autorów książek m.in. Katarzynę Bondę, Łukasza Orbitowskiego i J. L. Wiśniewskiego.

Nie zabrakło również pokazów mody, festiwali muzycznych, spektakli teatralnych, wernisaży, wystaw sztuki i fotografii czy imprez sportowych.

Młodszym Klientom zapewniliśmy szereg różnorodnych animacji, pokazów, warsztatów. Przyczyniliśmy się również do powstania rzeszowskiej edycji gry Monopoly Rzeszów. Naszym atutem w mijającym roku były akcje prosprzedażowe, w których za zakupy rozdawaliśmy cenne nagrody. Jako jedyny obiekt w południowo-wschodniej Polsce prowadzimy cieszący się wielkim powodzeniem program Kart Podarunkowych Millenium Hall.

Źródło: Magazyn Galerie Handlowe - luty 2020

Fotografia: Millenium Hall

Data publikacji: 1 marca 2020