Centrum handlowe powinno zapewnić rozrywkę osobom w każdym wieku

Rynek centrów handlowych – Shopping Mall Marketing 2020

Wzrost zapotrzebowania konsumentów, jeśli chodzi o ofertę centrów handlowych to wyzwanie nie tylko dla najemców, ale także dla właścicieli i zarządców centrów, którzy muszą na nie odpowiadać – podkreśla Monika Alicka, Leasing and Marketing Director ST Plaza Management Sp. z o.o.

Aby nasza oferta była nadal atrakcyjna i konkurencyjna, a ponadto zachęcała klientów w różnym wieku do odwiedzenia centrum, prezentujemy bardzo szeroki wybór konceptów, który stale się rozszerza. Obecnie możemy się pochwalić największą i najbardziej obszerną ofertą rozrywkowo-gastronomiczną w Toruniu. Z myślą o naszych najmłodszych klientach przygotowaliśmy liczne atrakcje, które sprawią, że czas spędzony na terenie naszego centrum upłynie im szybko i przyjemnie, a zakupy z rodzicami będą prawdziwą przyjemnością. Posiadamy 3 place zabaw, 2 pokoje dla rodziców z dziećmi, a co więcej, organizujemy spotkania w Klubie Mamy & Maluszka oraz tzw. Wesołe Piątki, dzięki którym dzieci pod opieką animatorów mogą skupić się na zabawie, a rodzice mają czas dla siebie. W drugim kwartale br. do grona najemców Toruń Plaza dołączy sieć placów zabaw Fikołki, która na powierzchni prawie 800 mkw. będzie oferować wiele atrakcji dla dzieci w każdej grupie wiekowej. Ponadto w Toruń Plaza znajduje się zjeżdżalnia, która uatrakcyjnia robienie zakupów i w szybszy sposób pozwala na przemieszczanie się pomiędzy poziomami centrum.

Z myślą o nieco starszych klientach w naszej galerii znajduje się kino Cinema City oraz ViRtual Cinema, gdzie można skorzystać z oferty seansów 5D. Ponadto w klubie Lucky Star mieści się jedyna w Toruniu profesjonalna kręgielnia z 12 torami, a także strefa bilardowa oraz taneczna, gdzie odbywają się imprezy. Nie zapominajmy także o całodobowym klubie fitness CityFit oraz o 13 lokalach gastronomicznych dla osób, które decydują się na posiłek w centrum. Łącznie posiadamy prawie 7000 mkw. powierzchni najmu, która jest otwarta także w niedziele, co gwarantuje nam, że przez cały tydzień jesteśmy dostępni dla naszych klientów.

Jeśli chodzi o atrakcje sezonowe, od wiosny do później jesieni klienci mogą skorzystać z naszego toru do gokartów, a w okresie letnim otwieramy Plażę Plazy, gdzie zainteresowani mogą grać w siatkówkę plażową na 2 boiskach. Dzięki tego typu atrakcjom możemy zapewnić rozrywkę osobom w każdym wieku, a nasza oferta jest dopasowana do wielu grup docelowych, począwszy od maluchów, przez studentów odwiedzających centrum ze względu na bliskość kampusu UMK, jak i rodzin z dziećmi i osób starszych.

 


Czytaj online Shopping Mall Marketing 2020

Źródło: Toruń Plaza

Fotografia: Toruń Plaza

Data publikacji: 31 lipca 2020