Anna Krajczyńska - NoVa Park

NoVa Park: Rozwiązania bezdotykowe będą zyskiwać na znaczeniu

Części wspólne centrów i galerii handlowych od zawsze były projektowane tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dla wszystkich osób przebywających na tej przestrzeni – podkreśla dla Magazynu Galerie Handlowe Anna Krajczyńska, Starszy Specjalista ds. Marketingu, NoVa Park.


Anna Krajczyńska, NoVa Park: Wprowadzone obecnie procedury sanitarne i ich ścisłe przestrzeganie zarówno przez Klientów, jak i pracowników obiektu powodują, że centra handlowe są zdecydowanie bardziej bezpieczne niż inne przestrzenie zamknięte z naszego otoczenia. Po ponownym otwarciu części wspólnych dla Klientów w dalszym ciągu będziemy obserwować działania mające na celu utrzymanie jak najwyższych standardów czystości wszystkich powierzchni wspólnych, a odbywać się to będzie m.in. poprzez dodatkową dezynfekcję. To samo będzie dotyczyć również placów zabaw, stref rozrywkowych i przestrzeni coworkingowych.

Tam, gdzie tylko to będzie możliwe powinny być także stosowane rozwiązania bezdotykowe. Z tego też względu płatność kartą będzie coraz bardziej zyskiwać na znaczeniu i przewyższy płatności gotówkowe. Zapewne personel sklepów i konsumenci będą również zwracać większą uwagę na poziom estetyki oraz standard obsługi.


Banner - sesje fotograficzne centrów handlowych

Źródło: NoVa Park

Fotografia: NoVa Park

Data publikacji: 9 czerwca 2021