Jedno miejsce, tak wiele możliwości

Shopping Mall Marketing – marzec 2020

Sektor handlu i nieruchomości komercyjnych jest w naszym kraju na wysokim poziomie, a z roku na rok rozwija się coraz prężniej. Jak grzyby po deszczu, powstają coraz to nowe pawilony i galerie handlowe, a co za tym idzie wzrasta też zapotrzebowanie na efektywne metody komunikacji z klientami

Obserwując od kilkunastu lat z bardzo bliska rynek sieci handlowych w Europie, mamy okazję zauważyć zmieniające się standardy reklamowe i ich bezpośredni wpływ na marketing centrów. Przechadzając się po nowoczesnych galeriach, obserwujemy znaczącą i wszechobecną digitalizację. Elektroniczne wyświetlacze, cyfrowe ekrany, telewizory i telebimy. Postęp technologiczny jest nieunikniony. Czy jednak komunikacja wyłącznie drogą elektroniczną to najlepsze rozwiązanie? Z doświadczenia możemy powiedzieć – niezupełnie.

Współpracując od kilkunastu lat z klientami z całej Europy, mamy pełen obraz potrzeb, jakie wyrażają nasi odbiorcy – zarówno retailowi, jak i zarządcy nieruchomości komercyjnych. Widzimy, że zapotrzebowanie ze strony wspomnianych sektorów się różni, stąd nieustannie powiększamy park maszynowy, szukając najbardziej nowoczesnych na rynku rozwiązań, by kompleksowo na te potrzeby odpowiadać. Ale po kolei.

Zależnie od branży, z którą mamy do czynienia, właścicielom marek, a co za tym idzie także sklepów, oferujemy kompleksowe rozwiązania wspierające tradycyjną sprzedaż w punktach handlowych. Zaczynając od podstawowego oznakowania produktu personalizowaną etykietą, przez jego dedykowane opakowanie, oznakowanie punktów handlowych w postaci podświetlanych liter 3D, folii z grafiką na witryny, flag reklamowych, drukowanych płyt z PVC czy plexi, stanowiących elementy dekoracyjne, aż po standy i ekspozytory tekturowe, które pozwalają odpowiednio zaprezentować produkt.

Wyjątkowo szeroka gama gotowych ekspozytorów POS w naszej ofercie daje możliwość ekspresowego dostępu do setek gotowych projektów, a własne studio graficzne i pracownia konstruktorska pozwala precyzyjnie odpowiadać na potrzeby klienta, oferując zupełnie nowe, dedykowane rozwiązania, idealnie dopasowane do wymagań klienta.

Niezwykle popularne w obiektach handlowych aluminiowe ramy ekspozycyjne, także z możliwością podświetlenia LED. Możliwość zamówienia u nas niemal dowolnego wymiaru, opcja postawienia bądź powieszenia, ekspresowy własny montaż i niezwykle prosta wymiana tekstylnej grafiki, czynią z tego nośnika wyjątkowo efektowną i praktyczną formę reklamy, niezmiernie popularną wśród naszych odbiorców.

Poruszając temat retailu w szerokim ujęciu, nie zapominajmy także o zarządcach nieruchomości komercyjnych. Współpracujemy z centrami handlowymi w całej Europie i bierzemy aktywny udział w wyzwaniach różnego typu. Kompleksowo wyposażamy galerie w rozwiązania reklamowe. Wiszące, witrynowe, podłogowe, a także ramy ZEN do wielkoformatowych ekspozycji i systemy oraz akcesoria reklamowe.

Nie sposób wymienić wszystkich rozwiązań, które oferujemy, niemniej na pewno warto podkreślić, że jesteśmy bezpośrednim producentem i wspomniane elementy, oraz wiele innych, nasi odbiorcy zamawiają w jednym miejscu, kontaktując się z dedykowanym, kompetentnym doradcą. Zapewne dlatego właśnie kompleksowość, obok najwyższych standardów, jest wymieniana przez naszych klientów jako największa zaleta współpracy z Labo Print. Jeśli zatem ważna jest dla Ciebie jakość, profesjonalne doradztwo i dostępność niezwykle szerokiej gamy rozwiązań w jednym miejscu, nie szukaj dalej – jesteśmy partnerem dla Ciebie.

 


Zobacz artykuł także w projekcie Shopping Mall Marketing 2020

 

Źródło: Labo Print

Fotografia: Labo Print

Data publikacji: 15 czerwca 2020