LG Brand Store - Magnolia Park - Magazyn Galerie Handlowe - TOP

LG Brand Store zajął w Magnolia Park prawie 225 mkw. powierzchni

W Magnolia Park nastąpiło wielkie otwarcie – drugiego w Polsce, a pierwszego na Dolnym Śląsku salonu LG Brand Store. W starannie zaprojektowanym, przestronnym wnętrzu znajduje się pełna oferta: od telewizorów i sprzętu AGD po komputery i smartfony. Do tego to pierwszy salon detaliczny w Polsce, w którym można kupić panele fotowoltaiczne LG.


Nowo otwarty LG Brand Store w centrum handlowym Magnolia Park to drugi po Warszawie salon firmowy tej marki w naszym kraju. Znajduje się w nim pełna oferta sprzętów LG, w tym produkty prestiżowej linii SIGNATURE. Odwiedzający mogą w kameralnej atmosferze odkryć i przetestować innowacje z najwyższej półki, a także skorzystać z atrakcyjnych promocji na start.

Innowacyjne firmy chętnie rozwijają u nas swoją sieć sprzedaży. Otwarty dziś salon marki LG idealnie pasuje do naszego centrum i zwiększa atrakcyjność naszej oferty. Nowy salon to miejsce dla osób, które cenią sobie najwyższej klasy produkty, komfort zakupów i jakość obsługi

– mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektorka Magnolia Park.

Na miejscu na klientów czeka kilkadziesiąt urządzeń dostępnych od ręki, a do tego w salonie można zamówić wszystkie produkty LG oferowane na rynku polskim. Fachowym wsparciem służą doświadczeni i wykwalifikowani doradcy, którzy pomogą w wyborze odpowiedniego produktu z szerokiej gamy. – Salon na pewno spełni najwyższe oczekiwania klientów. Dzięki takim markom nasz tenant-mix jest naprawdę wyjątkowy, atrakcyjny, zróżnicowany i właściwie skomponowany – twierdzi Joanna Sawośko-Duda.

W szerokiej gamie produktów LG Brand Store w Magnolia Park są telewizory, lodówki, pralki, suszarki, oczyszczacze powietrza do odświeżenia pomieszczeń ze smogu i nieprzyjemnych zapachów oraz unikatowe zestawy AGD do dezynfekcji odzieży i usuwania alergenów. Nie brakuje produktów RTV: laptopów i monitorów. W salonie są oczywiście także najnowsze smartfony. Po raz pierwszy w Polsce można tu kupić w przedsprzedaży nowoczesny smartfon LG Wing. Ponadto LG Brand Store oferuje, jako pierwszy salon detaliczny, najwyższej klasy panele fotowoltaiczne LG.

W LG Brand Store do końca roku można skorzystać z akcji promocyjnej – bezpłatny transport, wniesienie i montaż sprzętu w domu na terenie całego kraju. Natomiast do końca października dla pierwszych stu klientów, którzy zrobią zakupy za minimum 3000 zł, LG przygotowało prezent powitalny – słuchawki LG Tone Free HBS-FN4 o wartości 449 zł. LG Brand Store znajduje się na poziomie 0. Jego wielkość to prawie 225 mkw. Jest czynny codziennie w godz. 9.00-21.00.

 

Źródło: Magnolia Park

Fotografia: Magnolia Park

Data publikacji: 12 października 2020