Konplast

Grupa Kon-Plast – lider wśród producentów artykułów do wyposażenia lokali handlowych

Grupa Kon-Plast Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji: artykułów do wyposażenia lokali handlowych: koszy sklepowych, listw cenowych, przegród regałowych, ramek plakatowych, skrzynopalet typu BIG BOX, pojemników do przechowywania i innych artykułów AGD i wielu innych akcesoriów niezbędnych w handlu do prawidłowego wyeksponowania towaru. 30-letnie doświadczenie, konsekwencja i determinacja w działaniu skutkują inwestycjami służącymi wzrostowi efektywności i jakości produkcji.


W trosce o środowisko przedsiębiorstwo wykorzystuje nowoczesne i przyjazne środowisku technologie, inwestuje w nowoczesne energooszczędne maszyny, roboty do obsługi wtryskarek i automatyczne podajniki. Artykuły wytwarzane są z materiałów nadających się do recyklingu. Zgodnie z przyjętą strategią nieustannie dostosowuje potencjał przedsiębiorstwa do wymagań współczesnego rynku i zmiennych potrzeb różnych grup klientów. Priorytetem jest obsługa firm i sieci handlowych z różnych branż najbardziej renomowanych koncernów europejskich. Jako solidny i rzetelny partner zapewnia wysoką jakość produktów, krótki cykl produkcyjny, terminowość dostaw oraz profesjonalne doradztwo. Siedziba firmy wraz z halą produkcyjną i magazynową mieści się w logistycznym centrum Polski przy autostradzie A2.

Jakość usług i utrzymanie pozycji lidera na polskim rynku, działania na rzecz lokalnej społeczności, efektywne wykorzystanie funduszy unijnych oraz innowacyjność i poziom technologiczny potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia m.in.

  • „Osobowość 30-lecia Wolności RP”, „Firma 30-lecia Wolności RP” w Plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości
  • „Diament polskiej jakości 2017” „Marka polskiej gospodarki 2017”
  • Europejski Certyfikat Rzetelni w Biznesie 2016
  • Lider Polskiej Gospodarki 2016
  • „Firma Roku 2015”,
  • Diamenty Forbesa 2022 – Wyróżnienie w rankingu miesięcznika Forbes, dla najbardziej rozwijających się firm w Polsce ostatnich trzech lat;
  • Wyróżnienie Certyfikatem Green Label PRS 2022, za wkład w zrównoważony rozwój, przyczyniając się do poprawy środowiska naturalnego.

Grupa Kon-Plast zapewnia wysokie standardy środowiskowe, zdrowotne i jakościowe.

Źródło: Grupa Kon-Plast

Fotografia: Grupa Kon-Plast

Data publikacji: 24 stycznia 2023