Marta Półtorak - Millenium Hall-2

Marta Półtorak dołącza do Rady Programowej

Marta Półtorak, zarządzająca m.in. firmą Develop Investment Sp. z o.o., będącą właścicielem Centrum Kulturalno-Handlowego Millenium Hall w Rzeszowie dołącza do Rady Programowej Magazynu Galerie Handlowe.


Marta Półtorak to kobieta sukcesu, która pełni funkcje Prezesa Zarządu Marma Polskie Folie Sp. z o.o. – firmy istniejącej od 1991 roku, działającej w ramach Grupy kapitałowej Marma, będącej jednym z największych przetwórców tworzyw sztucznych w Europie. Zarządza również Develop Investment Sp. z o.o., który jest właścicielem Centrum Kulturalno-Handlowego Millenium Hall, największego wielofunkcyjnego kompleksu stolicy Podkarpacia. Pani Marta pełni również funkcję Wiceprezesa Zarządu Hotele Grupy Marma Sp. z o.o., firmy która w 2012 roku otworzyła pierwszy na Podkarpaciu hotel Hilton Garden Inn w Rzeszowie. Jest także właścicielem Winnicy „Piwnice Półtorak Wine&Spirits”, w której powstają wyjątkowe wina tworzone z pasją i dbałością o niepowtarzalny smak. Pani Marta, jako pierwsza kobieta w historii, otrzymała tytuł Honorowego Obywatela Miasta Rzeszowa, doceniona za wybitne osiągnięcia w dziedzinie gospodarki, kultury, sztuki i sportu oraz szeroką działalność społeczną i charytatywną. Laureatka Diamentów Forbesa 2016, Laureatka Rankingu „100 Kobiet Biznesu” – rankingu najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce. Wielokrotnie wyróżniona m.in. tytułami: Kobieta Przedsiębiorcza Podkarpacia w kategorii Działalność Gospodarcza, Menadżer Roku 2016 Podkarpacia w kategorii Działalność Gospodarcza oraz Lider z powołania 2019 w kategorii Lider w Biznesie.

Zdobywczyni nagród Super Wiktoria „Osobowość roku” w ramach Konkursu WIKTORIA 2016 Znak Jakości Przedsiębiorców oraz Złotego Medalu Akademii Polskiego Sukcesu za wybitne osiągnięcia w produkcji folii przemysłowych oraz wkład w rozwój gospodarczy Regionu Podkarpackiego w roku 2017. Angażuje się jednocześnie jako Mecenas, Współorganizator i Pomysłodawca w liczne działania prospołeczne, charytatywne, kulturalne i sportowe. Za wsparcie społeczne wyróżniona została mianem Honorowy Przyjaciel Rzeszowskiej Hematologii, dofinansowała budowę Domu Polskiego w Nepalu dla ofiar trzęsienia ziemi oraz grupy dzieci pochodzących z obszarów Ukrainy objętych działaniami wojennymi.

Źródło: Millenium Hall

Fotografia: Millenium Hall

Data publikacji: 30 września 2020