Metro Properties - centrum handlowe M1 - Magazyn Galerie Handlowe

METRO PROPERTIES z akcją wsparcia instytucji walczących z COVID-19

Codziennie, przez kolejne dwa tygodnie Centra Handlowe M1, zarządzane przez firmę METRO Properties będą kupowały w operujących w nich punktach gastronomicznych posiłki dla osób pracujących w instytucjach walczących z COVID-19.


Kierując się troską o najbardziej poszkodowany sektor najemców Centrów Handlowych M1, METRO PROPERTIES ufunduje ponad 3800 posiłków, które przez następne dwa tygodnie będą darmowo dostarczane do najbardziej potrzebujących instytucji takich jak szpitale, domy pomocy czy posterunki Policji.

Ten rok jest rokiem niezwykłym. Nie chcę go nazywać „najgorszym”, bo mimo wielu przeciwności losu mieliśmy okazję zobaczyć jaką siłą są ludzie i społeczności.

– mówi Urszula Porębska, Dyrektor Działu Marketingu METRO PROPERTIES.

Na nowo odkrywamy magię i skalę chęci niesienia pomocy. Nie mogliśmy pozostać bierni. Zdecydowaliśmy, że w tym roku w ramach prezentów świątecznych przekażemy cegiełki tym, którzy są w najtrudniejszej sytuacji, bo codziennie walczą na tzw. pierwszej linii frontu – dodaje Urszula Porębska.

Akcja ma charakter ogólnopolski – odbywa się w sieci Centrów Handlowych M1. W ten sposób firma chce zaznaczyć swój wkład w pomoc w zwalczaniu pandemii koronawirusa oraz wesprzeć przeżywających ciężkie chwile Najemców restauracyjnych. METRO PROPERTIES ma nadzieję, że w ten sposób wspólnie przetrwamy ten trudny dla całej branży czas.


O firmie:

Firma łączy w sobie całą wiedzę METRO AG na temat nieruchomości. Stawia na kompleksową wiedzę o handlu detalicznym, bogate międzynarodowe doświadczenie w rynku nieruchomości komercyjnych oraz konsekwencję w realizacji projektów.

Źródło: METRO Properties

Fotografia: METRO Properties

Data publikacji: 7 grudnia 2020