CH Plaza Rzeszów - Yaya - Magazyn Galerie Handlowe - 1

Nowa międzynarodowa marka w CH Plaza Rzeszów

CH Plaza Rzeszów pomimo pandemii koronawirusa bardzo dobrze radzi sobie na rynku Centrów Handlowych. Wysiłki Keen Property Management, zarządcy Centrum doceniają zarówno stali najemcy, jak i nowe firmy, które decydują się na otwarcie sklepów. Wśród nich jest YAYA, czyli międzynarodowa marka stylu życia, która na początku sierpnia 2020 r. rozpoczęła 5-letnią współpracę z CH Plaza Rzeszów.


Salon YAYA zajmuje powierzchnię 205 m.kw. na parterze CH Plaza Rzeszów. Marka YAYA to kolejny najemca, który w ostatnim czasie dołączył do portfolio rzeszowskiej Plazy. 5-letnia umowa o współpracy pokazuje, że Centrum jest postrzegane jako miejsce godne zaufania i interesujące dla klientów. Nowi najemcy to także dobra prognoza na przyszłość. Z początkiem września, dzięki również 5-letniej umowie najmu w Centrum otworzy się także Medicover Stomatologia, tj. 6 gabinetów stomatologicznych, specjaliści stomatologii dziecięcej oraz pracownia diagnostyczna RTG – to wszystko na powierzchni ponad 300 m.kw.

YAYA w CH Plaza Rzeszów dołączy do kilkudziesięciu najemców z segmentu modowego. Jest to marka, która powstała w 1992 r. dzięki zamiłowaniu do tworzenia, pozytywnej energii i dużej dawce dobrego humoru. Prowadzi sklep on-line oraz ponad 3500 punktów sprzedaży na całym świecie. Jej kolekcje powstają dzięki inspiracji z podróży, przeżyć i codziennych małych radości. Jak opisują twórcy marki – w żyłach YAYA płynie miłość, szczęście i niezliczona ilość kawy. To, co oferuje jest mieszanką oryginalnych ubrań z odrobiną szaleństwa, luzu i mnóstwem kobiecości. Sprawia to, że produkty marki są podstawowym elementem kobiecej garderoby. Klientki YAYA w nowym sklepie znajdą nie tylko ubrania, ale także akcesoria i przedmioty codziennego użytku. Jest to mieszanka stylów: rustykalnego i industrialnego, z nutką plażowej beztroski.


O CH Plaza Rzeszów
Rzeszowska Plaza to jedno z najstarszych i najdłużej istniejących na rzeszowskim rynku Centrów. W ubiegłym roku Centrum przeszło gruntowną przebudowę, przygotowującą powierzchnię dla nowych, kluczowych najemców. Na dwóch piętrach klienci mogą znaleźć ponad 70 lokali handlowych i punktów usługowych. Wśród nich m.in.: innowacyjny klub fitness CityFit (funkcjonujący 24h/dobę), sportowy sklep Decathlon oraz sklepy Sizeer, 50 Style, Quiosque, Monnari, Deichmann, CCC, Wojas, Martes Sport, Sephora, Rossmann czy Hebe. Plaza Rzeszów połączona jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc, mając w ramach kompleksu – jako jedyne centrum w Rzeszowie – ofertę hipermarketu. Klientom zmotoryzowanym Centrum oferuje ponad 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych. Zarządcą CH Plaza Rzeszów jest Keen Property Management.

 

Źródło: CH Rzeszów Plaza

Fotografia: CH Rzeszów Plaza

Data publikacji: 22 września 2020